Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-05-27 13:32:31 eye-2 4461   — comment 0

Начальник сектору поліції Кагарлика, вживаючи алкоголь та наркоту, катував та гвалтував дівчину з вечора до чотирьох ранку

Жахливі подробиці звичайних для "реформованої" Аваковим поліції дії оприлюднив адвокат дівчини, що катували та гвалтували у Кагарлику. Як ми бачимо, міністр, якого тримає на посаді під особисте зобов'язання Зеленський, перетворив правоохоронний орган на банду наркоманів та гвалтівників. У цивілізованих країнах міністр МВС вже б вилетів у відставку - але не в країні, де при владі клоун з телевізору.

ЖАХ у КАГАРЛИКУ.

Уклав договір про правову допомогу потерпілій, яку ледве не замучили до смерті покидьки із відділу поліції.

Так, їх затримали, але дівчину привіз на "Опелі" сусід, який заманив потерпілу до відділу поліції ніби на допит з приводу пограбувань у селі. 23 травня 2020 року, у суботу, сусід привіз дівчину ніби на виклик у поліцію, де її чекав "дядя Коля", начальник кримінального розшуку відділу поліції Кагарлика. Сусід зараз у розшуку, в нього троє дітей, розлучений, 39 років.

У відділі поліції потерпілу чекав п'яний дядя Коля та Сірожа -працівники поліції. Цей дядя Коля раніше домагався потерпілу і говорив їй "будеш давати, коли я скажу, поняла". Далі потерпілу почали бити та гвалтувати. До 4 ранку із семи вечора. Вона плакала, просилась. Втрачала свідомість. А її били, душили, гвалтували неодноразово у чотирьох кабінетах. При цьому поліцейськи пили алкоголь, вживали наркотики, та примушували пити потерпілу.

Це була помста дяді Колі, що дівчина не пішла на те, щоб добровільно мати стосунки із ним.
Гвалував підлеглий Сірожа, а дядя Коля душив і бив...

У потерпілої донька, 5 рочків, вона хвора на ДЦП...

Лікування повинно бути у Києві, грошей немає..Тому я пізніше дам дані картки банку, де всі охочі зможуть допомогти потерпілій.

Я веду справу БЕЗКОШТОВНО!

Я не можу так залишитися осторонь, бо хочу дійсно реформувати цю кляту поліцію та довести заради моїх дітей цю реформу до кінця! Нам жити в цій країні!.

Проблема реформи поліції у тому, що ніхто не дивиться на моральні якості поліцейських, відсутній відбір за цими показниками! І з цим треба щось робити!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma