Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-27 11:30:04 eye-2 2665   — comment 3

Нафтогаз продовжує знищувати Газпром - суд відхилив скаргу росіян на рішення Стоголькомського арбітражу

Про це повідомив один із керівників Нафтогазу Юрій Вітренко."Повна перемога!Україна знову перемагає!Ми виграли апеляцію по першій скарзі Газпрому на рішення Стокгольмського арбітражу!..",-  написав він на своїй сторінці у Фейсбуці. 

 Також він надав неофіційний переклад частини рішення Апеляційного суду: 

"Неофіційний переклад рішення апеляційного суду округу Свеа у м. Стокгольм, Швеція.

"1. Апеляційний суд відхиляє скаргу Газпрома.

2. Газпром має компенсувати Нафтогазу витрати на судовий процес у розмірі 1 021 774,26 євро та 1 650 000 грн, з яких 1 000 000 юридичні витрати, і платити відсотки у відповідності до Секції 6 Акту про відсотки на ці дві вищезазначені суми з моменту винесення рішення суду і до моменту здійснення оплати.

3. Апеляційний суд відхиляє запит Газпрома на компенсацію витрат на судовий процес.

4. Апеляційний суд відхиляє звернення Газпрома про секретність.

Рішення суду не може буде оскаржено по суті»........

Які кому ще потрібні докази, що наші вимоги не є «абсурдними», що рішення Стокгольмського арбітражу є обґрунтованими, і що Газпрому ці рішення Стокгольмського арбітражу потрібно просто виконувати?"

Нагадаю, завдяки  перемоги команди Коболєва-Вітренко у Стокгольмському арбітражі Україна уникла гігантських виплат у більш ніж 70 мільярдів доларів, яки ми повинні були заплатити по кабальному договору, що підписала Тимошенко в обмін на 10% відкату з оплати за газ. А також Газпром залишився нам винен більше 2,5 мільярдів доларів боргу.

===========================================================================================

Якщо вам подобається те, що я пишу, то найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494 Малюченко Олександр Валерійович

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma