Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-07 15:19:05 eye-2 4153   — comment 0

Нафтогаз віддасть олігарху Коломойському третину накопиченого газу в Україні за вказівкою Зеленського

Про це повідомляє народний депутат Олексій Гончаренко. 26 жовтня повністю підконтрольний Офісу президента незаконний голова державного “Нафтогаз України” Юрій Вітренко, підписав із Коломойським мирову угоду та погодився віддати йому 3,5 млрд куб.м газу зі сховищ. Перші 700 млн куб.м, за його даними, мають передати вже 30 листопада.

“3,5 млрд куб.м – це третина всього газу, який держава накопичила у сховищах на зиму для населення. Для населення газу не вистачає, а для олігарха Коломойського, як виявилося, достатньо”, – додав Гончаренко.

“Президент (України Володимир Зеленський – ред.) підписав закон про олігархів, а олігарх Коломойський отримає 3,5 млрд куб.м природного газу, який мало отримати населення. Нормальний такий старт зе-олігархізації”, – розповів Гончаренко.

Наприклад, у 2019 році,коли Зеленський та його Офіс ще не добрались до Нафтогазу, опалювальний сезон було розпочато із запасами 21 млрд кубометрів газу. То у цьому році, через те, що Нафтогазом стали незаконно керувати Вітренко та люди Єрмака, накопичено менш як 11 млрд кубометрів газу. З них, Зеленський  віддає Коломойському третину, більше ніж на 100 млрд. гривень.І це при гігантський цінах на газ, через те, що Зеленський та його люди нічого не зробили для запобігання газового шантажу окупантів за допомогою "Північного потоку-2". Одним словом - це катастрофа для українців, що позначиться на комунальних платежах.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma