Enigma Enigma

Анастасія Рішко

2021-10-01 09:33:28 eye-2 5056   — comment 1

«Нахабність угорців або звірячий «апетит» КМКС»

Свідомий громадянин – патріот своєї держави, котрому цікава доля України може спостерігати інформаційний бум, який виник нещодавно із-за повідомлень керівництва держави, яке відреагувало на домовленості Угорщини з росією про постачання газу в обхід України. Такий бум призвів до нестерпної зубної болі та викликав приступи діареї, да такої сили, що одразу необхідно було викликати Українського посла в МЗС Угорщини з поясненнями, як це ми посміли негативно сприйняти їхні домовленості з агресором?! Бачте, наша стурбованість є прямим втручання у справи Угорщини… Адекватно важко це сприйняти не вдаривши себе рукою в чоло.  
Зато нахабно красти майно територіальних громад на Закарпатті це для угорців «не втручання у внутрішні справи України»… Ні, це інше – це політика захисту закордонних угорців, які проживають на Закарпатті. Мова йде про нерухоме майно, яке постійно і тихесенько викуповують представники політичної партії, чи громадської організації, чи благодійного фонду «КМКС», вони і самі не оприділилися. Як кажуть на Закарпатті: «Все на ракаш».
А саме. В смт Вилок Закарпатської області є один важливий для угорців об’єкт, він називається «Соляний будинок» або «Будинок солі», кому як зручно так і називайте. Кому цікаво може «погуглити» та почитати, що це таке і чому він важливий для Угорщини. Для простих людей зазначу, що в умовах утворення територіальних громад (так званих ОТГ) все комунальне майно, яке колись належало районним радам чи то адміністраціям повинно передаватись у власність територіальних громад, у яких знаходиться вказане комунальне мано. Тобто, якщо «Будинок солі» був в районній раді, то він мав би бути переданий Вилоцькій селищній раді, які вже мали з ним щось робити, це вже їх справи. Але ні.
Шановний голова Берегійвської районної ради Закарпатської області, чинний громадянин Угорщини карло Резеш вирішив інакше. Спочатку Берегівська районна рада вирішила, що дійсно, згідно із законодавством необхідно передати «Будинок солі» Вилоцькій ОТГ і з цією метою проводить 08.04.2021 року чергову сесію де приймається відповідне рішення № 104.
Логічно, що після цього, Вилоцька ОТГ мала би скликати свою сесію та прийняти «Будинок солі» у власність. Але цьому не було суджено статись. Такий собі «шаланківський Ференц Ракоці 101-й», ім’я якому Віктор Альохін (на фото з Геннадієм Москалем) будучи депутатом Вилоцької ОТГ підбурює «своїх» депутатів ухилятися від голосування та взагалі не являтися на сесійні засідання. Поки «вілоцькі» політики не в змозі провести сесію і прийняти відповідне рішення завдяки Віктору Альохіну, його «цімбор» Карл Лагерфельд….ой, не то… Карло Резеш скликає сесію і приймає рішення про скасування рішення № 104 від 08.04.2021. Короче кажучи, ідіть лісом, «Будинок солі» залишаємо собі, така корова і самому треба. Мадярам же ж треба буде виділяти кошти для реконструкції, а частина коштів має властивість осідати в «правильних кишенях», практичні навички по цьому може надати Васько Брензович. 
Але повернемось до наших баранів. 24 вересня Берегівська районна рада проводить сесію, і як видумаєте, який проект рішення є в порядку денному? Правильно, про передачу «Будинку солі» у приватну власність шляхом його продажу на аукціоні! Звісно, КМКС-овцям у кожному селі де проживають етнічні угорці треба створити якийсь «угорський будинок» і нагадувати, ми поруч, ми вас захистимо від цих укрів, які цинічно притісняють угорців, заважають спокійно жити, забороняють говорити на своїй рідній мові… Ну ви зрозуміли, там походу та сама методичка, що і на Донбасі. Не здивуюсь, якщо скоро ми будемо бограч варити з угорських хлопчиків… Щось понесло не у ту стєпь, сорі. Звичайно, Вилоцькі керівники цьому завадили (прийнятю рішення по «Будинку солі»), оскільки попередньо звернулися до суду. Ось номер справи, кому цікаво 907/671/21. Суд, до речі прийняв до уваги позовні вимоги Вилоцької ОТГ та заборонив проводити будь-які реєстраційні дії по «Будинку солі», а від Резеша ніхто до суду не прийшов, совпадєніє…?
Знаєте, якісь дивні у нас сусіди. Цілком як у мене в дитинстві, знизу алкаш, який постійно дебош організовує і всякий раз б’є у батарею, коли на його думку я голосно ходжу по квартирі, зверху психічно хвора дівчина, у котрої була забава – це стукати молотком зранку по підлозі, малолітній сусід по поверху через стіну просто волав як різаний, такі в нього були ігри, а в іншій кімнаті через стіну сусід мав вади слуху, а тому коли він дивився телевізор, то його чуло пів будинку. Так і тут, росія – агресор, війна, дебош, з півночі латентний агресор-бульбаш, який на одній нозі з Путлером, а на заході хитрожопий мадяр, який вирішив зі своїм уставом лізти в чужий монастир.  
Підводячи риску хочеться вірити у справедливість, а не в те, що майно крадуть москалі, корисливі мадяри, а політика це засіб досягнути цього, а люди то таке, і так схавають, головне як піднести.
Тримайтеся, все буде добре!

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma