Enigma Enigma

Gradov

2021-09-03 16:56:03 eye-2 4418   — comment 0

Нарешті...Дочекалися!

Нарешті...Дочекалися! На день міста буде хвеєрверк! Посунулось вперед. Скільки можна без розважалок? Он завтра всі на ярмарок до Дня Міста.
І як завжди з ночі займати чергу за курячими яйцями, бо на 10 рб. дешевше, а може і на 15...Так то від молоднячка, вони маленькі. Зважте воно те на те і вийде. Нічого ти не розумієш. Вже забули коли той ярмарок останній раз був. Потрібно саме яйцями запастись до наступної суботи. До головного свята. Почитай краще скільки всього буде. І головне хвеєрверк. Так а як же ковід? Постійно об"яви і маски і дистанція і головне утримуйтесь скупченості. Невже вас не лякає, що кожного дня стільки вмирає від тієї зарази? Та йди ти в дупу. От одиниці помирають. А нас багато.
А як щеплення? То було обмеження до 60 років і все. А тепер чому зняли? А бажаючі- зникли. А у вакцини теж є і свій строк використуваня, а він малий у порівнянні з пігулками. І умови зберігати суто не прості. І температура і вологість...У мене двоє котрих знаю щеплились роssийською отрутою. І захворіли. А у лікарні з"ясувалось, що більшість саме щепленців і лежить. Тільки офіційно то не ковід, а запалення легень з двох боків. Гроши є? Для початку лікування 30к...з мінімалки, котру більшість і отримують..11к. Та хватит Вам за той ковид. Он на концерте на площади даже с расии артистьі будут. Що знов Газманов? Та нет. А що невже Кобзон? Та нет, он в Донецке будет петь....А як стосовно виборів, готові? Да поеду даже у Ростовскую обл. Что бы там проголосовать, чтобы здесь случайно мой голос не потерялся! Я очень люблю вьібори!...Ну що, особисто то особисто. Так було і заявлено. Нібито по бажанню поїхати, так і звіт буде. А виглядає то бажання якось дивно. Підходять дають форму заяви, заповнити власноруч по інструкції котру надають. Туди копію рашпаспорта. І запит у який день? П"ятниця- добре. Хто працює повинен на роботі написати заяву на цей день за свій рахунок. Погоджуються, щоб потім дві доби відпочити від подорожі. Бо їздили за паспортами, знають яка то втома велика. А для перетину кордона потрібно мати і лугандонський паспорт крім рф- теж. Перевозити будуть теж двома видами. Перший автобус з міста через КПП і до виборчої дільниці там. І потім так саме у зворот. А інший то автобусом до КПП. Потім піший перехід, а там вже ростовським автобусом до виборчої дільниці. І так само у зворот. У такий напрямок пенсіонери можуть не потрапити, бо і до дільниці не доїдуть. Так що який там ковід, та переповнені лікарні? Попереду три свята! Ярмарок! День Міста! І Вибори!...А головне...Хвеєрверк! Додам трохи світлин з місцевої преси. Чим живе сьогодні лугандонія! Щиро вдячен кожному, у кого вистачає часу читати те що пишу!

 

 

.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma