Enigma Enigma

Олекса Доніч

2022-07-13 20:48:16 eye-2 3495   — comment 0

Наркоми на городіЯк відомо, маткові ріжки або житня "споринья" викликають ерготизм, щось близьке за симптомами до відносно легких проявів собачого сказу або правця в залежності від імунітету людини. До того ж цей ерготизм може набувати хронічної форми і, можливо, передаватися у спадок наступним поколінням.

Європа позбулася цього страхіття тільки на початку 19 століття (а до того жах і масові епідемії, до прикладу Танцювальна чума). Україну це чомусь майже не зачепило, дяка Богу. Степовий клімат, мабуть, не дуже підхожий.

А ось росія через сприятливий волого-холодний клімат дуже страждала - оці всі івани грозні, хлисти з суворовим включно, достоєвські всякі - це тільки верхівка айсберга психічних московитських розладів - епідемій. Можливо, саме зараз чергове загострення на цьому ґрунті , але їм вже подобається ("- Що вас турбує, які симптоми? - Ну чому ж одразу турбує").

Ця гіпотеза пояснює, чому там ніколи не було здорового глузду, чому їхня культура відверто хвороблива та чому більшість українців (не всі), що туди попали, швидко стають такими ж пришелепкуватими. Проте аж ніяк не виправдовує, бо ніхто ж не дає амністії наркоманам за те, що вони наркомани.

Якщо ще згадати, що знаменитий наркотик ЛСД було вперше синтезовано саме з маткових ріжок, то картина стає все цікавіше та цікавіше. Ось звідки ці безумні та жорстокі фантазії в стилі Босха всіх третьоримських сцарьків, сталінських наркомів та їхніх цьогочасних онуків

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma