Enigma Enigma

Zoya Kazanzhy

2019-10-24 22:07:17 eye-2 3772   — comment 0

Наш серіал, на жаль, продовжується

А що відбувається в країні, хто знає? Те, що «попередники в усьому винні», я в курсі.

В 2014 році Янукович був ні при чому, бо його вже не було. Відповідальність на кому? Правильно, на Порошенку. А зараз на кому? На Порошенку, звісно. Бо ж при чому тут Зеленський? То все Порох винен. Логічно? Нє? А іншої логіки в країні поки що не існує.

Хто ухвалює стратегічні рішення? Зеленський? Звісно, він всі рішення ухвалює або ж хоча благословляє. Але хто є тими стратегами, які можуть дати інформацію і запропонувати сценарії розвитку? Хто наш мозковий центр?

Зеленський - поки що неофіт в політиці, як би реактивно він не «вчився», як стверджує його оточення. Ну і під час знаменитих «сніданків на Банковій» навряд чи можна отримати хоча б базові знання. Лише потеревенити можна, попиваючи вранішню каву.

Можливо, «стратегічна двійка» Богдан-Шефір? Навряд чи. Богдана цікавить сфера юриспруденції, де він почувається як риба в воді. Ну і точно не як сфера, де він прагне навести лад. Ну і трохи будівельний бізнес його цікавить. А Шефір точно такий же неофіт, як і його керівник.

Єрмак? Після слів «чи усвідомлюєте ви, що наш президент - один з найкращих лідерів сучасного світу?» тяжко вірити, що цей пан опікується інтересами країни більше, аніж комфортом шефа.

Хорошковський? Кулуарні плітки стверджують, що він має кабінет на Банковій і потребує нових активів, тому що 5 років в Монако дуже підкосили його бюджет.

Ну, можна ще список писати. Баканова, шефа СБУ сюди записати. Але який толк?

Схоже, що в країні рішення приймає одна людина. Та, ким ми в 2014 році захоплювались і захлинались від щастя, що от, олігарх, а який патріот!

І помилялись. Пан Коломойський трохи потролив Путіна, зате достатньо і більш натхненно тролить цілу країну.

Зменшення впливу Коломойського, думаю, зможемо фіксувати, коли його протеже Богдан зникне з політичної орбіти. А поки що Богдан може поводити себе, як завгодно: спати на лавках в аеропортах, танцювати на весіллях подєльників по юридичному бізнесу, посилати всіх далеко і назавжди, фіглярствувати і стібатися, кривлятися і чокатися стаканами в урядовій ложі, йому все сходитиме з рук.

Правда, є надія, що вседозволенність і відсутність гальм зіграє з цим паном злий жарт в найближчому майбутньому.

Є у мене один товариш, який періодично приходить в коментарі і пише щось таке, на кшалт: ну як же вас, розумних і патріотичних залякав Порошенко, що ви і досі самі лякаєтесь і нас лякаєте якимось міфічним реваншем?

Думаю, і цей текст він теж прочитає і, можливо, навіть відкоментить :)

А справа в тому, що нам, розумним і патріотичним, не страшно за себе. Страхи закінчились. Багато хто з нас усвідомлює і знає, що країна з хакнутим мозком дісталась аматорам-любителям аплодисментів і хижакам-олігархам. Які сповідують принцип: нічого особистого, це лише бізнес. І їм однаково з ким і на чому той бізнес робити.

Тому і відбувається переділ сфер впливу. А не реформи, як обіцяли. Тому одні смотрящі замінюються іншими. Ті, хто в бізнесі, чудово знають, про що я пишу. Всі схеми – ЗАЛИШИЛИСЬ. І не дуже видно, що є воля їх знищити. Скоріше – навпаки.

Тепер про Порошенка. Ми знаємо про його косяки. І багато хто з нас досить активно про все писав. В тому числі і ті, кому потім прихильниками нинішньої влади було подаровано маркування «порохобот». Ми писали і про програну інформаційну роботу, яка була віддана на відкуп своїм і кумам. І про знищення політичної конкуренції. І про самовпевненість і вірування в самого себе. І про нищення бізнесу. І про корупцію. Багато про що. Порошенка досить нищівно і густо критикували.

В тому числі і ті, хто працював «критиком Порошенка». Насправді ми мали серйозну інформаційну війну, яка була направлена на знищення рейтингу тодішнього Президента.

Війна ця закінчилась зразу, як президентом став Зеленський. В інфопросторі стався раптовий штиль. «Воїни» позбирали своїх розкиданих свиней, антикорупціонери повлаштовувались на посади/в процесі влаштування, або ж знайшли собі інші розваги, «генералісімуси» інформаційних атак отримали депутатські мандати. І все - проблем немає.

А тим, хто не думає і дуже «втомився від війни», показують Сватів. По кілька серій одразу. Де пияка і клоун разом зі своєю ротатою дружиною у всіх ситуаціях перемагають пару інтелігентних і освічених людей.

Ні, не серіал з Голобородьком про нас. Про нас - Свати.

Мені насправді дуже сумно. А вам?

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma