Enigma Enigma

Олександр Ружанський

2019-12-19 10:06:50 eye-2 2744   — comment 0

НАШ ВКЛАД В ОЧИЩЕННЯ ДБР.

Восени минулого року, вже знаходячись у безпеці за кордоном, я опублікував два журналістських розслідування відносно квартирних шахрайств колишніх військових прокурорів зі злочинного прокурорського угруповання Костіка Кулика.

Перше стосувалося широко відомого у вузьких військових, прокурорських і сбушних колах, Артема Бугайця, який на той час працював під керівництвом Кулика Начальником слідчого відділу управління особливо важливих справ департаменту.міжнародно-правового співробітництва ГПУ.

https://enigma.club/articles/dbr_pritulok_dlya_aferistiv

Друге - відносно такого собі Ярослава Домбровського, який теж тоді був підлеглим Костіка в ГПУ.

https://enigma.club/articles/aferi_zi_sluzhbovimi_kvartirami_ministerstva_oboroni_shche_odin_prokurorskiy_shakhray_z_gpu_yaroslav_dombrovskiy

Власне, обидва цих прокурорських красеня і раніше були підлеглими Кулика, коли той очолював військову прокуратуру сил АТО.

Мабуть, саме тоді, квартирні досягнення свого начальника, який має більше ніж пів-тисячі квадратів елітної нерухомості у Києві, не давали спокою Бугайцю і Домбровському і вони вирішили теж трохи поліпшити свій житловий стан і отримати від Держави нові квартири в центрі Харкова.

Звісно, на шару. І, звісно, за допомогою зловживанням владою і зі службовим підробленнням. Бо законних прав і способів отримати державну нерухомість у них не було зовсім. А допомогав їм у цій благородній справі тоді ще впливовий і могутній Серьоня Пашинський.
Ось цю історію я і дослідив та засвітив опублікувавши відповідний, в тому числі, документальний, доказовий фактаж.

Цікаво, що на момент моєї публікації відносно Артема Бугайця, той був учасником конкурсу на посаду начальника третього управління організації досудових розслідувань ДБР. Проте, ніяких негативних наслідків публічне викриття його квартирного шахрайства не мало і Артемка таки був призначений на вказану посаду.

Втім, мої чергові дослідження української корупції, в даному випадку, Бугайця і Домбровського, не пройшли повз уваги Харківського антикорупційного центру (ХАЦ). Воно і не дивно, бо співробітники ХАЦ за визначенням відслідковують усілякі корупційні двіжухи у Харкові де і отримали квартири наші герої.

Вобчем, на підставі моїх розслідувань від ХАЦ до НАБУ вже восени цього року полетіла заява відносно скоєння корупційних злочинів панами Бугайцем і Домбровським.
Не знаю, мабуть, співробітники НАБУ зараз знаходяться у глибокій психологічній комі, викликаній рішенням суду про визнання їхнього очільника, пана Ситника, корупціонером, яка завадила їм розгледіти склад злочину у діях наших фігурантів, але у відкритті кримінального провадження набуїни по цих фактах відмовили.

Але ж є суд! Новий, красивий, антикорупційний суд України, куди і пішла відповідна скарга від ХАЦ на бездіяльність посадових осіб НАБУ.

І ось вчора суд виніс рішення за цією скаргою і забов'язав НАБУ "внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинені кримінальні правопорушення за заявою Громадської організації «Харківський антикорупційний центр» від 26 листопада 2019 року."

Зрозуміло, що це умовна перемога і треба буде уважно дивитися, аби НАБУ тепер не була неуважною у цій справі, де нинішній начальник цілого управління ДБР, Артем Бугаєць, знаходячись усього півтора роки на військовій, лише за назвою, службі, отримав собі від Держави задарма хатинку за ціною більше мільйона гривень за допомогою злочинних маніпуляцій.

І це в той час, коли сотні і тисячі справжніх військових, військових, які тягнуть військову лямку десятки років, які воювали і воюють за нашу країну, на відміну від Бугайця, який лише носив невеличкий час прикручені зі стелі погони і воював у військовій прокуратурі лише за бабулєси у своїй кишені, не мають можливості навіть мріяти про такі подарунки від Держави.

Дякую керівнику ХАЦ Дмитро Булах, його заступнику, Володимир Рисенко, адвокатам Елена Сторожук, Виталик Погосян!

ПиСи. Особливу пікантність даній ситуації надає те, що квартирний шахрай Бугаєць, відносно якого вже буде відкрите кримінальне провадження, зараз на своїй посаді, керує розслідуванням квартирного шахрайства з отриманням квартир посадовими особами СБУ у київському житловому комплексі "Джек-хаус". Погодьтеся, це просто пісня! Пісня про безмежну і неосяжну українську корупцію.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma