Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2020-06-08 08:52:04 eye-2 512   — comment 4

Наші Герої - наша Пам'ять!

 

Віддавна на Зелені Свята – Зіслання Святого Духа й Пресвятої Трійці – українці вшановують полеглих захисників: спочатку – Роду, а згодом – Народу, Нації і Держави. У Львові традиційно в перший день Свят, у неділю, громада вшановує військові поховання на Янівському цвинтарі, а на другий день, у понеділок, – на Личаківському цвинтарі. Сьогодні, коли зелєпутінський гібридний режим знову розпочав шалений наступ на українську історію, мову, культуру та звичаї, жодний українець не має права бути байдужим. Наша відповідь "Русскаму міру", потворному московському сатанізму – творення та збереження Українського Світу.
Громадський комітет пошанування військових могил у Львові запрошує на спільну молитву священиків, церковні хори, військових, молодь, усіх громадян нашого міста, яке плекає українські звичаї. Наш священний обов’язок віддати шану Героям, не дати перерватися споконвічній традиції.

від імені Громадського комітету
пошанування військових могил у Львові
Ігор Калинець

ПРОГРАМА ЗАХОДУ: 7 ЧЕРВНЯ, НЕДІЛЯ 15:00 – Збір громадськості на Меморіалі УСС: панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, виступи громадських діячів, перехід та вшанування могил Богдана-Ігоря Антонича, Володимира Робітницького, Ольги Басараб, молитва на Меморіалі жертвам політичних репресій 
8 ЧЕРВНЯ, ПОНЕДІЛОК 15:00 – Збір громадськості на могилах УСС на Марсовому полі: панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, перехід до могил жертв репресій та Меморіалу УПА на Марсовому полі, Поля почесних поховань на Личакові, Військового Меморіалу УСС та УГА, молитва та виступи громадських діячів
Наші Герої - наша Пам'ять! Слава Україні!

Sofiya Fedyna

Ще з середини 20 ст. у нас є традиція - на Трійцю вшановувати військові поховання Героїв, які поклали життя за Україну. 
Сьогодні ми з Oleg SynyutkaSolomia RybotytskaЮрко АнтонякДмитро Романко, та багатьма іншими небайдужими людьми прийшли промовити молитву та поставити свічки на Янівський цвинтар, де є меморіал Січових стрільців, меморіал закатованих у львівських тюрмах нквд, та інші могили героїв України.
Наша пам‘ять- це наша сила. Це наше коріння - це здатність боротися за своє майбутнє!
Понеділок, 15.00- вже традиційна зустріч і молитва на Марсовому полі на Личакові

  

 

 

 

Sofiya Fedyna #Вшанування_військових_поховань

На другий день Трійці ми традиційно зустрілися о 15.00 на Личаківське Кладовище, щоб вшанувати військові поховання січового стрілецтва, воїнів УПА, УГА, і Героїв сучасної національно- визвольної війни...
Це не просто місця пам’яті, а місця переосмислення реалій. Мої сьогоднішні висновки такі:
- ми не потрібні жодній країні світу крім України. Будуючи сильну державу- ми забезпечуємо свій захист. Українська самодостатня держава є гарантом того, що не тільки буде кому прийти на могили запалити свічу, але й того, що кількість могил не буде так швидко збільшуватися .
- не завжди той, хто вбраний у вишиванку і той, хто голосить гучні гасла, є тим, хто стоятиме за Україну до кінця. Тому маємо дивитися серцем, чути душею і оцінювати за ділами.
- найголовніша наша проблема - схильність шукати ворогів серед своїх і сваритися одне з одним, в той час як реальні вороги знищують державу.
Тому, наша пам'ять- це перш за все усвідомлення минулих помилок і розбудова українського шляху єдності і перемоги!

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma