Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-26 08:44:20 eye-2 4888   — comment 1

Наслідки масової вакцинації у Моршині - жодного госпіталізованого з COVID-19

У курортному місті Моршин у Львівській області станом на 26 жовтня вакциновано першою дозою 75%, а двома – 74% дорослого населення міста. При цьому до появи штаму "Дельта" в Моршині тривалий час не було жодного інфікованого COVID-19.

Це наслідки експерименту МОЗ з масового щеплення та швидкої вироблення колективного імунітету. Розповідає міський голова Моршина Руслан Ільницький:

«Станом на сьогодні в Моршині всього 22 людини мають COVID-19 (це не нові випадки, які виявляють за добу, а сумарна кількість станом на 26 жовтня – ред.), з них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні. Якщо влітку в нас не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму маємо таку тенденцію. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють в легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції».

«Експеримент вдався з різних підходів, оскільки госпіталізованих нема. І якщо говорити про економічний чинник, бо це також була наша мотивація, коли зверталися в МОЗ, то все літо і зараз в нас є відпочивальники, санаторії працюють на повну потужність. За вимогами, що є в Україні, всі працівники санаторіїв вакциновані на 90-100%, тому цей експеримент нам суттєво допоміг вийти з економічно-пандемійної кризи. В нас було виконання бюджету у квітні 50%, тепер 86-87%», - додав Ільницький.

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN 

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Інвайт для реєстрації a1yN7z

https://sl8.online/invite/a1yN7z

Мій нік у Слейт skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma