Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-10-31 09:44:13 eye-2 4138   — comment 1

Наслідки влади Зеленського - посадовці ООН заявляють, що Україна повина платити репарації на Донбасі

Ну, що, виборці Зеленського, ви зробили це разом. Те, що ще рік тому у жахливому сні не можна було уявити - сьогодні реальність. Голова моніторингової місії  ООН з прав людини в Україні Матильда Богнер вважає, що ми повинні платити репарації "постраждалим" сепаратистам та мімікруючим під "нарот Домбаса" окупантам.

Про це вона заявила на форумі у Маріуполі. Тобто замислитесь. Не окупанти з РФ повинні сплачувати компенсації нам за свою агресію на нашій землі - а українці, тим хто підтримував окупантів. Чи ви вважаєте, що списки отричмувачив репарацій буде писати та веріфікувати українськи влада,а не російська МГБ/ФСБ? 

Крім цього, Богнер дуже хоче бачити "кримінальні справи" по Одесі. Здогадуєтесь,яке підґрунтя у таких заявах? Слід пам'ятати, що до того, як стати головою моніторингової місії з прав людини в Україні,Богнер успішно працювала головною радницею ООН з прав людини в Білорусії. Як ви вважаєте, зміг би хтось працювати на цій посаді, якщо не влаштовував би росіян? Між тим Богнер вільно володіє російською, а ось українською - ні. Не важко здогадатися, що з себе представляє цей посадовець ООН та на чиєму вона боці. Але важливе інше - до того, як до влади прийшов Зеленський, такі абсурдні заяви озвучувалися тільки у російських пропагандистських ЗМІ, але сьогодні, це лунає на офіційних заходах без жодної реакції зеленої влади.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma