Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-11-08 05:35:34 eye-2 49   — comment 0

НАТО та ЕС

(з коменту) 

Макарон явно на боці кремля. Вчора ляпнув що в НАТО немає мозку,чим привів очільників ЕСу в шік. Тобто - він ясно вказує на те що ЕСу треба будувати власну оборонну стратегію ,замість НАТО, щоб НАТО розвалилося. Це дуже вигідно кремлю та Трампу , з ЕСом.

Якщо дивитись на питання як на змову. В разі розвалу НАТО, важелі впливу ,різко, переходять на бік кремля а США перестає відігравати роль світового полісмена. ЕС , з кремлем, тягатись не буде бо їм потрібен газ та ринок РФ. Тоді Україна опиняється в сірій зоні Евразії а США вмивають руки,НАТО розпадеться. Довгоочікуваний багатополюсний світ,по пуйлячому, в дії. Заперечення Меркель, лишень наводять на думку що то файно розіграна комбінація в - доброго та поганого дядю.

Мета - укрупнитись ЕСу та мати свою армію(читай - німецько-французька гегемонія в Европі та альянс з РФ). Що робити , в такому разі Україні? Варіантів декілька. Будувати свою армію. Чекати поки - США створить ,на базі - Прибалтики,Польщі та України , з Грузією, - Міжморья(що , при Трампі малоймовірно). Вступати в ЕС щоб мати прихисток в нової армії ЕСу( що теж малоймовірно бо кремль цього не допустить теж,як не допускає нас в НАТО, як не допустить нової армії ЕСу,разом з США. тобто тролінг) .

Чи чекати поки Трамп піде геть та влада США опинеться в радикально налаштованій , проти росії, опозиції, щоб підсилювати НАТО силами США-що теж не дальновидно бо , в разі, кризи в США, НАТО втрачає фінансовий хребет і розвалюється. Надії на НАТО особливої нема. Бо йому загрожують з усіх боків-від ЕСу до Китаю , з РФією. В такому разі,Україні потрібно подумати про себе самій.

Тобто , не полишаючи - євроустремління та планів вступу до НАТО, нарощувати свої сили - кругової оборони,щоб бути важковаговиком , в НАТО та Європі, та мати самостійність , в разі розвалу НАТО.

На НАТО надійся а сам не плошай.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma