Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-09-26 10:35:06 eye-2 3269   — comment 5

Нацрада скасувала ліцензію 112 телеканалу Медведчука (Відео)

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення після трьох попереджень та штрафу, після звернення до суду - відмовила компаніям Медведчука яки здійснюють мовлення під логотипом 112, у ліцензіях на телемовлення. 

Компанії  "Ариадна ТВ", «Новый формат ТВ», «Партнер ТВ», «ТВ Выбор» и «Лидер ТВ» здійснюють наземне ефірне мовлення в цифровій багатоканальній телемережі МХ-5 у стандарті DVB-Т2. Всі ці компанії створюють основну аудиторію для бренда "112 канал Україна".

Впродовж шести років канал Медведчука зухвало порушував закони України - тому настав закономірний фінал. Тепер канал Медведчука втратить аудиторію всіх глядачів, які дивились канал не через супутник.

Лише компанія "112 канал Україна", що має супутниковий формат мовлення - лишається з ліцензією.

Нагадаю, що Нацрада має дуже складний та обмежений механізм позбавлення ліцензій антиукраїнських телеканалів. Це можливо лише після трьох попереджень, які не виконуються та через звернення до суду, які включно за апеляціями повинні бути виграні Нацрадою. 

Українське законодавство, яке не дає змогу швидко лишати ліцензій антиукраїнських пропагандистів не цікавить зелену монобільшість. Вдосконалення цього моменту - для них не на часі. Чому? Можливо тому, що депутати Медведчука є основними пратнерами Зеленського, коли у зелених щось йде не так? Судячи по деяким голосуванням. Тому і маємо те, що маємо - Україна повинна роками вести важку боротьбу з основною зброєю ворога. Але навіть так - є результат.

Тяжка праця Нацради завершилась успіхом - вони змогли лишити хитру структуру Медведчука основної аудиторії.

А ось вам реакція Зеленського. Він дууууже невдоволений, що Нацрада призначена при Порошенко протидіє російським пропагандистським каналам.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma