Enigma Enigma

Один из 93%

2019-12-25 08:32:09 eye-2 3715   — comment 2

Натуральний kidnapping. Незаконне тримання під вартою. Або пару слів про законодавство ВІННИЦЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

Історія з вчорашнім викраденням «новой чєсной» поліцієй і прокуратурой Вінницької області щойно звільненого з-під варти судом під домашній арешт американця Крейга заслуговує на «розбір польотів».
Вчора ми вскрили великий гнійник. Але про все по порядку. 24.12.2019 Вінницький Апеляційний суд задовольнив апеляцію Дмитра Моргуна і Катерини Григораш - адвокатів американця Крейга Ленг Остіна 1990 р.н. - ветерана російсько-української війни про те, що під час екстрадиційного арешту його триматимуть не в СІЗО, а з електронним браслетом під домашнім арештом.
Хоча б тому, що він зможе: 1) бути ближче до родини; 2) заробляти хоч якусь копійку, аби утримувати себе і свою родину; 3) зможе викликати собі лікаря і отримати нарешті медичну допомогу (на війні отримав численні контузії, має проблеми зі здоров»ям як і всі, хто був на війні тощо), в СІЗО адекватної меддопомоги він не отримував (через відсутн6ість в СІЗО перекладачів, лікарів, ліків, обладнання тощо).
Постановляючи судове рішення Вінницький Апеляційний суд написав в ухвалі (цитую): «НЕГАЙНО доставити до місця проживання та звільнити з-під варти». Рішення суд оголосив біля 16-30 24.12.2019. І вручив копії ухвали сторонам: прокурору, адвокату, конвою тощо.
Спеціально відкрив УКРАЇНО-РОСІЙСЬКИЙ словник, щоб перевірити значення слова «НЕГАЙНО»: "негайно" нареч. | + общ. срочно; немедленно; немедля; незамедлительно; без замедления; без промедления; тотчас; спешно; в спешном порядке. https://www.multitran.ru
При цьому суд в своєму рішенні написав, що «організацію виконання (покласти) на прокурора Тарадай». Тим не менш, з невідомих причин одразу після оголошення рішення\ухвали суду прокурор Тарадай випарувалась-зникла із зали суду, на дзвінки телефонні – не відповідала.


Крейга люди в формі поліції увезли в невідомому напрямку. Ніхто його НЕГАЙНО «доставити до місця проживання та звільнити з-під варти» і не збирався. Він просто зник з радарів.
Оскільки пару днів тому в Києві за схожих обставин зник без вісти один азербайджанець – пошукач притулку, якого як потім з»ясувалось всупереч всім можливим законам і Конвенціям ООН – викрали, зв»язали руки, наділи мішок на голову, і в якійсь труні чи ящику переправили на літак Президента Азербайджана – тобто як в Сомалі, натуральний kidnapping!
Ми побоювались, що з Крейгом сталось те саме. Тому довелося «бити в колокола»: невідкладно дзвонити на 102, заявляти про викрадення людини, дзвонити офісу Омбудсмана ВР з прав людини вже ввечері, робити заяву на гарячу лінію ДБР тощо. І після 5 (п»яти) годин пошуків нарешті з»ясувалось, що Крейга «нова чєсна» поліція (тонкая голубая лінія ага) завезла в СІЗО міста Вінниці і залишила його там на вихідні, Карл!!! Мотивуючи це тим, що у них закінчився робочий день.
По факту я більш ніж переконаний, що вони виконували незаконну вказівку прокурора.
Але найбільше мене вразила розмова з черговим офіцером ДБР по Вінниці. Телефоную на «гарячу» лінію 098 ....і прошу зафіксувати заяву про викрадення правоохоронцями мого підзахисного, на що дівчина з ДБР, приймаючи заяву мені каже: «ми знаємо про Вінницю. У них там таке постійно трапляється!» Перекладаю на просту мову – офіцер ДБР каже мені, що у Вінниці постійно, регулярно незаконно тобто БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ тримають під вартою людей, возять їх в автозаках годинами, і доставляють в СІЗО Вінниці, а адміністрація СІЗО Вінниці – приймає беззаперечно арештантів БЕЗ Рішення\Ухвали\ суду, де так само без ухвали суду можуть іще добу, а може і дві доби (кому як «повезе» - якщо свята, вихідні) протримати в СІЗО. Уявіть собі!
Напевно там Вінницьке СІЗО і прокурори місцеві написали собі окремий Вінницький Закон «Про попереднє ув»язнення»? Чи у них там свій КПК ОБЛАСНИЙ? Дайте почитати, будь-ласка.
Мого підзахисного перетримали незаконно 5 (п"ять) годин під вартою в клітці\автозакє\СІЗО тощо. А збирались добу-дві його "повозити в автозакє" туди-сюди, потримати незаконно в СІЗО, чи не так?
Єдине, що у людини є - це час, і ви його забрали.
Бо вам так хотілося!

Все це схоже на самопроголошену ВІННИЦЬКУ НАРОДНУ РЕСПУБЛІКУ, і порядки, які гірше на порядок, аніж в СОМАЛІ. Чесні сомалійські пірати хоч викуп вимагають, а що ці вінницькі хлопці-запорожці хочуть – я досі зрозуміти не можу.

Я коли одному моєму знайомому сомалійцю розповідаю такі історії, він мені каже: «У нас такого в Сомалі навіть немає!»

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma