Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-11-26 17:28:36 eye-2 2954   — comment 0

Найбільші спонсори партії Слуга народу - проходять по кримінальних справах про відмивання грошей та контрабанді

Цікава інформація про тіньову сторону Зеленського та його оточення з'являється майже щотижня. І ось сьогодні, ми дізнаємось, що політичний проект Зеленського партію Слуга народу фінансують підприємства, які фігурують у кримінальних справах по відмиванню грошей та ухиленням від сплати податків. причому всі підприємства як одне, перераховували на рахунки Слуг однакову суму.  Як ніби це робила одна і та сама людина.

Про це пише Informator.ua: "Стандартна ставка спонсорського платежу з однієї компанії склала близько 2,9-3,3 мільйона гривень. Найбільший спонсор "Слуги народу" - фірма з Одеси "Кодекс". Вона проходить у кримінальній справі, пов'язаній з переведенням коштів у готівку та ухиленням від сплати податків. Кримінальне провадження №32018100000000055 від 23.04.2018 р відкрито за частиною 3 статті 212 КК України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах). У тій же справі проходять ще два солідних спонсора "Слуги народу": одеські фірми "Барака трейдинг" і "Флора імпекс". Це номери 25 і 27 списку партійних спонсорів.
Всі три фірми вказані в ухвалі Шевченківського райсуду столиці у вказаній кримінальній виробництву. Фірми підозрюються в тому, що при пособництві співробітників латвійського банку і посадових осіб підконтрольних суб'єктів господарювання - резидентів України, вони організували злочинну схему з метою ухилення від сплати податків. Схема працювала при здійсненні експорту сільськогосподарської продукції за межі України. Операції з експорту не відображалися у податковій та бухгалтерській звітності. Тобто, по суті, мова йде про контрабанду.
За тією ж адресою, що і фірми "Кодекс" і "Флора Імпекс" (Одеса, вул. Пушкінська, 36), зареєстрований ще один спонсор "Слуги народу" - ТОВ "Кристал М Груп" (номер 23 списку). Вона знаходиться в сусідній кімнаті з "Кодексу".

Ця фірма була зареєстрована зовсім недавно, 25 травня. Але вже знайшла більше 3 мільйонів для підтримки партії Зеленського.
Вельми підозріло, що ще дві одеські фірми "Таміра торг" і вже згадана "Барака трейдінг Україна" заплатили абсолютно однакові суми по 2 920 960 грн. Перерахували свої внески вони в один день - 4 липня.
Таким чином, група одеських компаній, які займаються експортом-імпортом сільгосппродуктів і фігурують в ряді кримінальних справ, стала найбільшим офіційним спонсором партії Зеленського в третьому кварталі."

===========================================================================================

Якщо вам подобається те, що я пишу, то найбільш дієвий спосіб висловити вашу підтримку - 4441 1144 4217 4494 Малюченко Олександр Валерійович

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma