Enigma Enigma

Марко Василів

2024-04-05 18:11:35 eye-2 3469   — comment 0

Названо компанію, що розробить мережу залізничних доріг на Місяці

Приблизно через два роки і шість місяців у рамках місії NASA Artemis III астронавти ступлять на поверхню Місяця вперше за понад п’ятдесят років. Окрім цієї місії, NASA розгорне елементи Lunar Gateway, базового табору Artemis та іншу інфраструктуру, яка дозволить реалізувати «постійну програму дослідження та розробки Місяця».

Про це повідомляє сайт Третє око.

Передбачаючи цей процес розвитку Місяця (і прагнучи сприяти йому), Агентство передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) у серпні минулого року розпочало 10-річне дослідження можливостей архітектури Місяця (LunA-10). В останніх новинах агентство оголосило, що вибрало компанію Northrop Grumman для розробки мережі залізничних доріг на Місяці. Ця мережа могла б транспортувати людей, припаси та ресурси, сприяючи розвідці, науковим дослідженням і створенню місячної економіки.

Читайте також: Яка маленька наша Земля! Місія Артеміда надіслала перші знімки із космосу

У тендері визначено кілька ключових секторів, які необхідно розвинути в послуги для підтримки довгострокової присутності на Місяці на основі незалежного аналізу ринку майбутньої місячної економіки. Вони включають будівництво, видобуток корисних копалин, транспорт, енергетику, сільське господарство та дослідження (наприклад, медицина, робототехніка та підтримання життєдіяльності), які матимуть застосування для дослідження космосу та життя на Землі.

Northrop Grumman та інші обрані компанії отримають винагороду в розмірі до 1 мільйона доларів США. Вони представлять свої розробки на весняній зустрічі Консорціуму інновацій на поверхні Місяця (LSIC) у квітні 2024 року та нададуть остаточний звіт у червні 2024 року.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma