Enigma Enigma

blogabout

2019-11-08 07:40:10 eye-2 2521   — comment 1

не купуйте речі з ангори.

Якщо прогуглити що таке ангора, то можна отримати таку відповідь: «Ангора — це дуже м’яка вовняна тканина з характерним ніжним ворсом, яку отримують з волосків ангорського кролика». Дійсно, одежу з ангори деякі покупці вважають якісними та цінними речами. Проте, якщо спитати як отримують цю ангору, то більшість людей навіть уяви не мають про це, а інші уявляють цій процес абсолютно безпечним і безболісним для самих кроликів. А що насправді?

Я ознайомилась зі статтею про розслідування кампанії PETA про виробництво ангори. (Посилання на статтю: http://veganstvo.info/507-novoe-rassledovanie-reta-o-proizvodstve-angory-v-kitae-shokiruet-foto-video.html). PETA — це міжнародна організація, яка займається захистом тварин. Вони відвідали п`ять ферм у Китаї по виробництву ангори. Всі візити були здійснені без попередження. Побачене просто жахає. З кроликами поводяться як зі сміттям: для того, щоб отримати їх вовну, працівники наступають на вуха тварин і гострими ножицями стрижуть їх. Деякі ферми кроликів не стрижуть, а висмикують їх шерсть голими руками. У цей час тварини голосно кричать. 

Згодом кролики повільно вмирають у своїх клітках через погані умови утримання: у них починаються хронічні інфекційні захворювання, проблеми з диханням, голод, сліпота та безліч інших проблем. 

Таке поводження з тваринами — це жорстко та аморально. Я закликаю всіх людей у світі не спонсорувати виробництво ангори. У наш час ми можемо знайти безліч якісних, гарних та приємних до тіла речей, у виробництві котрих не постраждала жодна тварина. Більш того, деякі світові бренди вже відмовилися від використання ангори у своїй одежі. Це такі великі компанії як: Gucci, ASOS, Calvin Klein, BCBG Max Azria, Gap, H&M, Ralph Lauren та Anthropologie.

Пам’ятайте, що навіть якщо на кофтинці, що містить ангору написано “Made in France”, то скоріше за все ідеться про вже готову продукцію, а не сировину. Майже всю ангору, що виробляється, отримують саме у Китаї. А у Китаї немає ніяких штрафів за жорстке поводження з тваринами. 

Мій вибір — це якісні речі, при виробництві яких жодна тварина не постраждала і не померла. Я дуже хочу, щоб у світі було больше людей, які розділяють мою думку щодо цієї теми.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma