Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-08-05 13:30:18 eye-2 3736   — comment 0

Не лише ЗСУ, а й партизани кошмарять російських орків

На Луганщині продовжує ефективно діяти партизанський рух. Про це в ефірі українського телемарафону заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Гайдай пригадав два яскраві приклади боротьби з окупантами. 

"Що стосується партизанського руху, то він на Луганщині є. Він достатньо ефективний. Кілька днів була знищена розподільча мережа на залізничні колії, спалена. Логістичні мережі залізницею були зупинені на певний час. Позавчора було розстріляно авто з "народним мером" і його "заступницею" Біловодська. Вони знаходяться у лікарні", – розповів він.

Голова ОВА підсумував, що колаборантам "на Луганщині буде дуже неспокійно і важко працювати". 

Гайдай повідомив, що на Луганщині почали вдало працювати партизани, які не лише розклеюють листівки, а й знищують об'єкти інфраструктури, що дуже допомагає гальмувати атаки і просування російської армії.

За його словами, ситуація на Луганщині залишається незмінною кілька тижнів поспіль – ніяких успіхів у росіян немає.

Крім того, українські захисники відбили ще чотири атаки російських загарбників на сході країни. Про це у Telegram повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. 

росіяни використовують усе наявне озброєння, аби витіснити підрозділи Сил оборони із зайнятих позицій. Ворог обстрілює населені пункти й укріплення наших військових, намагаючись наблизитися до Бахмуту.

Гайдай розповів: "По декілька разів на добу в цих районах працює ворожа авіація. Вчора нею здійснено чотири авіаудари. Ще тричі росіяни проводили артилерійські атаки, застосовували реактивну артилерію, двічі штурмові дії підтримувалися танковими наступами. Ще шість разів здійснювалися обстріли мінометами".

окупанти намагаються створити сприятливі умови для наступу на міста Донеччини, проводили наступальні та штурмові дії для покращення тактичного положення, проте безуспішні.

Чотири атаки ворога завершилися їхнім відступом на попередні позиції.

Партизанський рух ефективно діє на всій тимчасово окупованій території України.

І кожен ворог повинен пам’ятати, що на нашій українській землі орка чекає лише смерть!

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma