Enigma Enigma

Khrystyna Kishyk (Христина Кішик)

2020-06-19 15:44:05 eye-2 3269   — comment 0

Не про політику

Цей пост не про політику!
Коли розійшлася звістка про захворювання пані Олени Зеленської на Covid 19, у стрічках багатьох людей, які підтримують нинішню владу, гуляли пости зі зверненнями до всезагального людського милосердя і здорового глузду, а також із закликами до Бога, щоби порохоботи ( не люблю це слово) не стібалися із людської біди.
 Так, звісно, ніхто не є фахівцем у тій галузі, щоби на око визначити достовірність цього захворювання, яке може підкрастися до будь-кого. Але подружжя Зеленських- це люди публічні, тому могли б дати якусь інформацію щодо клініки та перебігу захворювання. Тим паче, що пан Зеленський володіє талантом знімати відео та у них звертатися до громадян та озвучувати якісь свої новини. Хоча це питання риторичне, можливо люди не мали часу або не хотіли і це їхня приватна справа. Дай, Боже, здоров`я усім хворим!
 У пана Порошенка трапилося горе помер його батько. Цей факт відомий і тут не потрібно робити якісь інформаційні роз’яснення. Це горе.
 Але призначену дату суду для пана Порошенка не переносять. І прочитавши думки і коментарі людей, які підтримують нинішню владу під постами про пана Порошенка, цей суд і смерть його батька, хочеться тільки припустити:
до якого здорового глузду, милосердя і Бога такі люди апелюють.
Цей пост не про політику, не про політиків, 
а про людей.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma