Enigma Enigma

Олена Добровольська

2019-09-14 08:17:01 eye-2 3048   — comment 1

Не пройшло і місяця після інавгурації, як державна компанія "Центренерго" опинилась під контролем Коломойського

Не пройшло і місяця після інавгурації, як  державна  компанія "Центренерго" опинилась під контролем Коломойського, уклавши угоду на постачання російського вугілля на 400 млн грн за ціною дорожчою ніж за формулою Роттердам+, яку не носив в зубах хіба що найлінивіший хомячок.

Собівартість електроенергії при такій ціні вугілля складає 1.90 грн кВт/год. Тим не менш, бабиєбєніни феросплавні заводіки отримують електроенергію за заниженою ціною 1.30 грн кВт/год.
Але коломойський вважає що справедливою буде ціна в 1.00 грн кВт/год. Про це воно заявило залаштунками пінчуковського форуму YES (нормальний захід за свої гроші, там завжди хтось шквариться фотками з руконеподатними тваринами).

Звісно шо бабабєня може змусити продавати і за одну гривню, в такому разі збитки держави будуть шаленими, вони і зараз складають 1.3 млрд грн. І це лише тільки Центренерго, це ж не єдине місце де засунув своє ненажерливе рило коломойський (про мільярдні компенсації авіаперевізникам, що йому належать, мабуть всі вже бачили, наїзди на Приват теж в активі).

Бабі бєні взагалі не шкода, то не його держава, то просто тупо корито для цієї свині. Адже в такому разі збитки залишаються державі, а прибутки його феросплавним заводам.
Але в закликах до супернизькоі ціни електроенергії відчуваються не тільки феросплавні мотиви. Якщо державне, навіть працюючи у збиток, Центрернерго виживе за рахунок держави, то приватні енергокомпанії збанкрутують.
Заразом їх можна буде скупити оптом і встановлювати які хочеш монополії.

Єдиним мотивом всіх тілорухів цієї квартально-коломойської компанії, включно з планами капітуляції - це гроші, гроші і нічого крім грошей.

Але я вам зуб даю ТМ, хомячки, коли бачать заголовок типу "В уряді заявляють, що ціну на електроенергію для непобутових споживачів можна знизити на 20%" думають що то їм щастя привалило, а не коломойському.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma