Enigma Enigma

Євгеній Маслак

2019-11-27 06:34:43 eye-2 3705   — comment 12

Не треба тішити себе ілюзіями - ОРДЛО не повернеться

Так. Ми втратили Донецьк і Луганськ іще раніше 2014 року. Тоді, коли вони вирішили, що вони пуп України, і всіх годують, а коли донєцкіх випиляли з усіх інстанцій у 14-му році - втратили назавжди.

Не треба тішити себе ілюзіями, нвякі формули штанмаєрів реалізовані не будуть. Українське законодавство - це і українські інститути влади і правоохоронні органи і армія. Ну, хто в здоровому глузді, пустить ворожу армію на свою територію? А  зараз ватажки невизнаних вважають нашу армію ворожою, а територію своєю.

Який може бути компроміс? Компроміс, це коли обидві сторони чимось жертвують заради спільної вигоди. Яка вигода ватажкам? Зараз вони, підтримувані сильною Росією і Путіним правлять на "своїй" території. Так званих "виборів" вони не страшаться, адже всі ми розуміємо, що то імітація. При Україні такого не буде, ніхто їм не дасть змоги царювати. Що може запропонувати їм Україна? Що не посадять? Так вони і так не сидять у в'язниці. Вони тут нікому не потрібні, в Росії також. Тож їх благополуччя залежить тільки від того, як довго будуть залишатись "ДНР" і "ЛНР".

Посередині домовитись не вийде, бо їх лінія "середини" проходить по Дніпру.

Там немає наших людей. Звісно, там всі українці (по паспорту), ну ті, що не буряти. Були українцями до референдуму. І тут головне не те, як сприймаємо ми їх, а як сприймають вони себе. Як гадаєте, вважаюь вони себе українцями? Думаю, що ні.

Єдиний варіант повернення території  - це якщо Росія перекриє кордон і не буде їх підтримувати, Україна, в свою чергу, зробить те ж саме. Після того, як вони поживуть в ізоляції, і виникне бажання про щось домовитись, можна буде розпочати діалог про автономію і таке інше.

А ми іще не готові до такого повороту подій, нам іще болить від втрати синів і доньок України. Ми теж вважаємо їх ворогами. То де тут місце для компромісу? Ви його бачите? Особисто я - ні.

До недавніх пір, я був противником ізоляції, адже так діалог наладити не можна. Але тепер схиляюсь до думки, що ОРДЛО повинно бути ізольоване від України, аж доти, доки воно саме на попроситься назад. Інакше ніяк

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma