Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-09 21:33:38 eye-2 4001   — comment 3

Ніяких домовленостей по газу в Нормандії не досягнуто - Вітренко

На цю хвилину, найбільш вичерпну інформацію ми змогли почути тільки від Юрія Вітренко, одного з керівників НАК "Нафтогаз". 

«Ми нічого не «обнулюємо». Ми, навпаки, аргументовано пояснили, чому наша позиція про необхідність виконання рішень арбітражів є дійсно законною і чому рішення арбітражів є остаточними і обов’язковими для виконання», - сказав Вітренко відповідаючи на питання журналістів.

Пряма мова голови правління Андрія Коболєва щодо сьогоднішньої Нормандії:

- Поки жодних домовленостей досягнуто не було.

- Мушу сказати, що питання газу російською стороною підіймалось завжди на самих різних рівнях. І важко заборонити пану Путіну, чи представникам в трьохконтакної групі, чи тому чи іншому міністру піднімати це питання з різних сторін. Тому, в цьому немає великого секрету, для мене це не є жодним подивом, чи неочікуваним.

- Що важливо, оскільки ми готували українську позицію в Києві, а це зайняло певний час, тим чином як велись перемовини українська сторона завжди займала, і цього разу, займала нашу стандартну позицію, яка націлена на максимальне збереження саме інтересів України як держави, як транзитної держави і як власника великого активу. Тобто нашої ГТС і як Нафтогазу, який є власником вже виграного кейсу в Стокгольмі і нових кейсів Стокгольму

Зберігайте спокій 🙏🏻 і будемо вдячні за поширення 👌🏻

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma