Enigma Enigma

Сергiй Делін

2025-11-24 06:23:28 eye-2 212   — comment 0

"Нормальний" план зі столу Хла - і колаборанти, що виявилися

План тут

Докази російського впливу та русизмів

Співпраця: План був розроблений спеціальним посланником США Стівом Віткоффом та спеціальним посланником президента Росії Володимира Путіна Кирилом Дмитрієвим.

Натягнуті формулювання: Деякі фрази в англійській версії плану звучать неприродно і, судячи з усього, є прямим перекладом російськомовного тексту. Конкретні приклади:

«Очікується»: визначено як русизм, ймовірно, прямий переклад слова «ожидается», яке є поширеною дієслівною формою в російській мові, але звучить неприродно в англійській.
«Неоднозначности»: перекладається як «ambiguity» (проти "uncertainty") -  не має найменшого сенсу у контексті "плану".

«zakrepit»: перекладається як «enshrine» (проти звичайного "state"). 

Однак адміністрація Трампа стверджує, що остаточна версія плану була створена і затверджена США.

Вже відзначалися iнші аспекти російського впливу в плані:

Зміст: Багато пунктів плану відповідають вимогам, висунутим раніше Росією, включаючи територіальні поступки з боку України, такі як визнання російського контролю над частинами східної України, згідно з The New York Times і Meduza.

Виключені сторони: Україна та її європейські партнери не брали участі в процесі розробки плану.

Стратегічна узгодженість: План піддається критиці за те, що він надто сприяє Росії і потенційно послаблює Україну, оскільки не містить жодних поступок з боку Москви і відповідає багатьом заявленим цілям Кремля, зазначають IAI Istituto Affari Internazionali та The New Voice of Ukraine. 

Але це ще не все: на сторінці 21 йдеться про «фактичне» визнання (Донбасу та інших тимчасово окупованих територій), але далі вже йдеться про «міжнародно визнану територію, що належить Російській Федерації». Погляньте.

Що це таке? «Експерт» не помітив? "Нормальний" план?

Але є ще більш очевидна прірва, яку не помітили ані «творці», ані «експерти»: у плані немає жодниx вимог дo держави-агресopa змінити свою конституцію, щоб усунути агресивні претензії до суверенної європейської держави. Просто немає: на відміну від безпрецедентних вимог до України. Хто міг би бути настільки божевільним, щоб підписати якийсь нікчемний папірець із відомим і перевіреним бандитом тa головорізом, який відкрито заявляє що прийдe за ще більшим?

Так, такі люди існують: вони існують зараз і вони існують у відомій «проєвропейській» партії. Так, з планом прямо зі столу Xлa. I ні - сьогодні ми абсолютно не можемо грати в дурні, підступні і абсолютно гнилі ігри з «особистою думкою». Мова йде не про якісь шоколадні «реформи» — а про виживання і майбутнє нації.

Що - не дійшло? Ще раз повторити? Про виживання та майбутнє нації йдеться тут: не про ігри. Taк - зрозуміло?

Ми всі знаємо, як ці ігри закінчилися в 1920, 1994 і 2005 роках. Більше ніяких ігор: і навіть не намагайтеся тут розводити руками та усміхатися.

Партія, ця і кожна інша, відразу вижене брехунів тa колабораціоністів – без пояснень,  відразу - або обмажеться тим самим лайном, яке залишиться з ними на покоління. Тільки чіткий, відкритий вибір – навіть не намагайтеся тут грати словами.  Жодних третіх варіантів тут немає - і не треба кидати непотрібних слів. Коли на кону стоїть майбутнє нації, нікому не потрібні ці брехливi ігри: ми всі знаємо, як вони закінчилися і як закінчаться.

На даний момент керівництво України дотримується правильної політики: говорити все, що завгодно, щоб у разі якщо Краснов (або Піггі) буде змушений відкрито стати на бік Путіна, вся відповідальність лягла на нього. Він і так вже має великі проблеми у себе в країні, а термін його придатності добігає кінця – можливо, саме тому Росія вирішила піти ва-банк із «планом».

Важливо не переграти – і пам'ятати єдиний реальний план захисту безпеки та майбутнього нації: знищення ворога в Україні. Знищення його здатності загрожувати Україні. Просто - і все. Справді, все.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma