Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-11-18 08:45:43 eye-2 3417   — comment 0

"Нова пошта" протестувала доставку на БПЛА з Київа у Львів

17 листопада компанія здійснила вже другу тестову доставку посилок з Києва до Львова на безпілотному літальному апараті, який подолав відстань 500 км. О 9:00 безпілотник піднявся у повітря з майданчика Київського інноваційного терміналу, щоб доставити до Львова 10 посилок загальною вагою понад 2 кг, повідомляє прес-служба компанії.

"Для Нової пошти це перший досвід доставки вантажу безпілотником із власного терміналу на термінал – з київського (КІТ) на львівський (ЛЕО), оскільки під час першого тестового польоту безпілотником із Києва до Харкова точками сполучення були міські аеродроми. Сьогодні для польоту використовували БПЛА, має вертикальний зліт і не потребує розбігу, тому він може доставляти вантаж безпосередньо до місця призначення", - розповів Володимир Масюк, директор департаменту з досліджень та розробки "Нової пошти".

Для доставки використовувався безпілотник PD-2 української компанії "Укрспецсистемс".

Безпілотник має вантажопідйомність до 16 кг, може підніматися на висоту до 900 метрів і провести у повітрі до 12 години без додаткової підзарядки. Дальність каналу зв'язку для дистанційного керування становить 200 км. На борту знаходяться резервні канали зв'язку, які дають змогу керувати апаратом з будь-якої точки України.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma