Enigma Enigma

Укроп Укропченко

2020-06-10 08:42:08 eye-2 3554   — comment 0

Нові лапті реваншу: Ткаченко Демченко, Шкарлет

Останні кадрові призначення Зеленського в гуманітарний та безпекові блоки влади – це відвертий розворот в бік малоросійства та реалізація політики «какая разница» на практиці.

В рамках кампанії «Лапті_реваншу» можемо сміло відзначити 3 нових «лауреатів».

Новий міністр культури Олександр Ткаченко. Колишній керівник холдингу «1+1», вже колишній депутат «Слуги народу» та автор скандального законопроекту про медіа. Вся його попередня діяльність – це курс на побудову в Україні «лайт-версії» гуманітарної політики Росії. З одного боку він нібито проти прокату російських фільмів в Україні та за «чорні списки» російських діячів шоу-бізнесу, які підтримали агресію проти України. З іншого боку – активно обурювався забороні фільму «Свати», де головний актор Добронравов є яскравим путіністом. Навіть сьогодні говорить про потребу коректування закону про мову, залишається противником мовних квот на телебаченні та радіо.

Найбільш реальним кандидатом на посаду міністра освіти є Сергій Шкарлет. Сьогодні він є ректором Чернігівського державного технологічного університету. До цього – член Партії регіонів. Нещодавно в його наукових роботах виявлено плагіат. Що можна очікувати від людини, яка в часи Табачника на посаді міністра освіти не протестували проти ґвалтування української освіти, а вступала в ряди ПР, пояснювати не потрібно. В разі його призначення українська освіта дуже швидко повернеться в часи пізнього Януковича зі всіма її корупційними складовими та ідеологічними установками.

Руслана Демченка Президент вирішив призначити в РНБО та головою Комітету з питань розвідки при Президентові. Демченко один з ключових ідеологів зовнішньої політики України часів Януковича. Не без його участі та порад відбулась відмова від підписання угоди про Асоціацію з України з ЄС Януковичем. Він був і залишається ідеологом проросійського погляду на зовнішню політику України. Як його призначення корелюється з курсом на вступ в ЄС та НАТО закріпленого в Конституції? Ніяк. Але Демченко ідеально вписується в капітулянську політику голови ОП Єрмака, який і лобіює його призначення на важливі посади в системі національної безпеки.

Всі ці кадрові призначення чітко свідчать про те, що Президент остаточно взяв курс на повернення у владу колишніх регіоналів, прихильників «русского мира» та просто безпринципних пристусуванців. Всі вони отримають не лише свої «лапті», а й реальну і дієву протидію будь яким планам повернення України в російське болото. Капітуляція та реваншу будуть зупинені, а всі хто намагаються їх реалізувати в Україні – отримають достойну відповідь.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma