Enigma Enigma

Олександр Ружанський

2019-11-07 12:09:28 eye-2 3107   — comment 0

НОВИЙ ГУБЕР ХАРКІВЩИНИ - БЕЗОПЛАТНИЙ АДВОКАТ ЕЛІТИ, ОЛЕКСІЙ КУЧЕР.

І знову про чергове чудове кадрове рішення нашого Президента.

Ось, що пише про нового очільника Харківської ОДА, Олексія Кучера, видання "Обозрєватєль" посилаючись на слова відомого журналіста Євгена Плінського, який щільно займається питаннями контрабанди:

"Читая фамилию Кучер, мы должны понимать кто будет настоящим хозяином Харьковской области на самом деле. А это один из спонсоров "Слуги Народа" и прямой куратор всей работы Кучера Вадим Слюсарев. Слюсарев не только был экс-помощником Пшонки-младшего, но и пробовал устроиться на госслужбу в РФ в 2016 году. Но видимо не сложилось, и он остался в Украине курировать Харьковскую область. А может все как раз и сложилось, учитывая его близкие отношения не только с Пшонкой, но и консулом РФ в Харькове Богдановым. Так что в чьих интересах Харьковской областью может руководить его протеже Алексей Кучер – хороший вопрос", – процитировал "Обозреватель" журналиста Евгения Плинского."

Від себе додам, що в особі Олексія Кучера зійшлися інтереси не тільки "короля Гоптівки" Слюсарєва і Президента Зеленського, а ще й "короля контрабанди Західного регіону", Іллі Павлюка Курятника і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Ну, без останнього у Харкові Володєнькє взагалі ніяк.

Втім, в цьому дописі я хотів акцентувати увагу ще на ось таких прекрасних речах від нового губернатора Харківщини.

Читаючи його чудову електронну декларацію за 2018 рік можна побачити, що незважаючи на коштовні придбання у цьому році, а саме, двох квартир у Харкові і люксового кросовера
LEXUS NX200T ціна якого починається з мільйона гривень( скрін 1), наявність бабулесів у сотні тисяч доларів і скромних годинників ROLEX (вартість яких пан Кучер вказати постєснялся) Олексій Кучер, разом з дружиною, у звітному періоді не заробив жодної копійчини! Взагалі - 0.

В той же час, подивившись сайт міністерства юстиції "Судова влада" можна побачити щось таке, що, у певному сенсі, яскраво доповнює декларацію пана адвоката-губернатора. Та, чого вже там! На статтю Кримінального кодексу доповнює.

Виявляється, у цьому 2018 році Олексій Кучер просто не вилазив з судових процесів! Він працював, (саме працював, а не ходив вільним слухачем), адвокатом і представником інтересів особи у судах по таких, загинаємо пальці, справах:

- гучна "справа рюкзаків" де він був адвокатом обвинуваченого Володимира Литвина, який виготовляв цей рюкзачний непотріб.

- справа, мабуть, найпаскуднішого судді Харкова - Володимира Лазюка, якого НАБУ спіймало на хабарі. У цій справі пан Кучер захищав свого клієнта, Лазюка, не тільки у Харкові, але й на засіданнях Верховного суду України, а також у Солом'янському суді м. Києва у позові до Назара Холодницького. І це все 2018 рік невдалий по бабкам, судячи з декларації, для Олексія Кучера,

- справа Брикаліна Павла Валерійовича. Не вникав, хто це, але, окрім судових засідань у Харкові у 2018 році, адвокат Брикаліна, Олексій Кучер, як і у справі Лазюка, теж їздив до Києва представляти нтереси свого клієнта, в даному випадку, у скарзі на рішення ВККС.

- кримінальна справа щодо розкрадання землі у Харкові, де одним з обвинувачених є Михайло Добкін, а Олексій Кучер захищав колишнього начальника департаменту земельних відносин Харківської міської ради, Бориса Бароніна.

- цивільна справа у судах м. Полтави, в якій пан Кучер представляв інтереси судді Лариси Гольник.

Ще раз. Це все 2018 рік. І це не одне засідання в рік по кожній справі. І це лише поверхневий огляд адвокатської практики Олексія Кучера за той рік, фактаж якого легко перевіряється. Але, я не маю жодного сумніву, що, якщо копнути трохи глибше, можна буде знайти ще не одну справу, яку пан адвокат Кучер, вів на громадських засадах, треба розуміти, і на безоплатній основі у 2018 році.

На безоплатній, бо ніяких доходів у цьому році він не отримав. Правильно ж? Такі бідні люди, як рюкзаковий дружбан сина Авакова, Литвин, мега корупційний суддя Лазюк і земельний розпорядник Харкова, Баронін, звісно, нічого Кучеру за адвокатські послуги у 2018 році не платили. Ми цьому охоче віримо. Віримо, навіть не зважаючи на те, що тільки за участь у судовому процесі, послуги Кучера, як повідомляють журналісти, стартують з $5000.

А, якщо по дорослому, то це кримінальний злочин - Декларування недостовірної інформації (ст.366-1 ККУ), з якого адвокат Кучер і розпочав свою діяльність державного посадовця. Молодець, Володимир Олександрович! (Скрін 2)

Поширюємо, друзі, по можливості. Країна повинна знати своїх нових героїв.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma