Enigma Enigma

Tsyhipa Serhiy

2022-01-04 17:14:50 eye-2 3997   — comment 0

Новорічні андроїди кривавого чаклуна

Як я пояснюю - чому в Україні два Різдва? - діткам

Ці історії, які автор називає просто – «різдвяночки». А трапилися в ті часи, коли Україна офіційно святкує два Різдва. В перший раз – 25 грудня разом із всім цивілізованим християнським світом, а вдруге – 7 січня – разом із Росією. Тобто, країна офіційно має два однакових «червоних» дні в календарі, які називалися «Різдво». Тільки в першому випадку Різдво було в кінці року – перед роком Новим, а в другому – на початку Нового року.  В кожного бувають свої вади, чи не так?..   

Відірватися від насадженої кривавою радянською владою традиції щедрувати в Свят Вечір саме 6 січня було важко. Тому в країні спочатку було багато людей, хто пручався навіть самій думці, що Різдво можна святкувати 25 грудня. Та все ж таки більша частина українців тільки раділа двом святам. Два Різдва – це краще одного, казали вони і додавали: і вдвічі краще, аніж жодного!  

А ще до української малечі віднедавна став навідуватися з подарунками Святий Миколай. За традицією він приходить 19 грудня. Але під час радянського лихоліття ця добра традиція була зламана злими силами, що не вірили ані в Бога, ані в його святих помічників.

Кривавий чаклун на прізвисько «Сталін», який сам був у чорта на побігеньках, почав знищувати церкву, а з нею і всі християнські свята й традиції. Правив він величезною за територією «Імперією Зла», яку все намагався розширяти, захоплюючи нові країни. Лігво кривавого чаклуна було з білого каменю та називалося «Кремль».

Кольором Імперії Зла був червоний, і він мав нагадувати всім про колір крові. На будинках майорили червоні прапори, а діти на плечах носили червоні хустки, що демонструвало їх причетність до малолітнього війська кривавого чаклуна «Сталіна». А символом своєї могутності кривавий чаклун обрав п’ятикутну зірку, поміщену в коло. І це був його зв'язок із дияволом. Червоні зірки були всюди: на шоломах війська Імперії Зла, на сорочках школярів, на крилах літаків – всюди!

Посіпаки «батька народів», як величали «Сталіна» в Імперії Зла, зі зброєю в руках намагалися винищити навіть пам'ять про Різдво та Святого Миколая. Для цього вони в таємній кремлівській лабораторії виробили новорічного робота-андроіда з довгою білою бородою, якого запустили в серійне виробництво та назвали «Дід Мороз».  

За задумом нечистої сили, андроїд із серії «Дід Мороз» мав відволікати малят від справжніх християнських цінностей та нав’язувати їм ідеї кривавого чаклуна «Сталіна». Але спочатку щось пішло не так у цього підстаркуватого довгобородого андроїда: він часто-густо виходив з ладу, тому конструктори розробили йому льодяну андроїда-супутницю, якій дали серійну назву «Снігуронька».  

Новорічний дует андроїдів – «Дід Мороз» та «Снігуронька» – виконував ще одну важливу місію. Поява цієї своєрідної радянської «месії» в Новий рік з улесливими фразами та нещирими посмішками мала підсолодити гірку пілюлю для дітлахів, чиїх батьків слуги кривавого чаклуна запроторили до буцегарні або взагалі розстріляли. Ось такі були правила новорічної гри на одній шостій земної кулі, яка прозивалася «Імперія Зла».

Та поступово кривавий чаклун «Сталін» став втрачати свою могутність. Страх оволодів ним. Тому, намагаючись врятувати своє гидотне життя, він пішов на часткові поступки християнським традиціям і дозволив таки святкувати Різдво.

Проте кривавий чаклун спробував і цього разу обдурити своїх рабів: він призначив святкувати Різдво не разом із усім цивілізованим християнським миром, а двома тижнями пізніше. І зробив він це свідомо, щоб головним святом в Імперії Зла залишався Новий  рік на чолі з його посіпаками-андроїдами – «Дід Морозом» та «Снігуронькою».

…Коли Смерть забрала до пекла кривавого чаклуна «Сталіна», Імперія Зла тільки здригнулася від сліз рабів – і не більше. Мало пройти ще багато років поки Імперія Зла почала розсипатися на окремі незалежні країни.

Ось і Україна вже вирвалася з тенет рабства!

І хоча Святий Миколай вже повернувся до святої Київської Русі, різдвяна війна з нащадками Імперії Зла ще триває. Кремлівські перевертні із червоними зірками на кашкетах ще досі намагаються отруювати свідомість малих українців новорічними андроїдами – «Дід Морозом» та «Снігуронькою».  

А за Різдво 7 січня, як і заповідав їм кривавий чаклун «Сталін», вони чіпляються руками й ногами, та ще й нас намагаються примусити танцювати під свою дудки. Та дзуськи їм! Пройде трохи часу і українське Різдво стане єдиним, як і в усьому цивілізованому християнському світі – 25 грудня. Треба тільки вірити в це!   

 

 

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma