Enigma Enigma

dvornik_patriot

2020-01-08 06:31:57 eye-2 107   — comment 1

ну що,час настав

Час розкидати каміння. Війна. Близький Схід став дибки. Скоро Ізраілю буде велике випробовування.

Як форпосту на Близькому Сході. Форпосту Західного світу. Я не аналітик війн та політики але все видно й так.

По перше - розкол світу по мередіану - Християни-Мусулмани ,мав скінчитись - або отриманням - ісламським світом ,своєї ядерної зброї,або втратою цієї можливості. Тому була така прискіпливість до ядерних випробувань Ірану.

З іншого боку,імпічмент Трампу. Час підняти ставки і він їх підняв. Шансів зберегти свою владу , в нього нема. Вже заговорили про те що треба відібрати право на прийняття воєнних рішень. До речі ,дуже вчасно.

Чим і корисна демократія,що -опозиція ,завжди ,не військовим шляхом, може усунути свого попередника та вибачитись перед ворогом -усієї країни, за недолугі вчинки,попередника. 

Тому ,можливі варіанти. Або переможе раціо-та буде завдано ударів по Ірану,що приведе до глобального загострення -на міжрелігійній основі, що надасть Трампу великих преференцій та виведе його в лідери,на слідуючу каденцію, або його таки усунуть та вибачаться перед Іраном за такі дії,щоб там не було.

Бо в заміс потрапляє купа мусульманських країн а там є і Пакистан де є ядерна зброя. В заміс потрапить,в першу чергу, Ізраїль. Випустити таку нагоду-іран не зможе. 

З іншого боку лежить росія. Яка теж намітила собі на голову -мередіан світового розколу. Їм нейметься відновити дух СРСР та світового гегемона усіх обездолених світу. Тому путіну вигідно стравити США та Іран,маючи там і там свої козирі та вплив.

Знищення опору Західному світу - головних провідників радикального ісламу у світі,вигідно усім. Крім росії. Не путінському режиму а саме -крім росії. Та ще - Україні.

Бо ,в такому разі, росія стає таки-головною противагою -США , у світі. Це добре з міркувань світової безпеки. Бо ,як не крути, а -християнський світ не має такого остервеніння до свого ворога,як - мусульманський,де знищують навіть мусульмани -мусульман. Християни прагматичніші тим що не так радикально вірять.

Що дуже вигідно у створенні глобального Світового Керівництва,яке,надіюсь, врешті-решт,колись настане. Планетою треба комусь керувати а не грати кожен у свою дудку, особливо -релігійну чи культурну.

Тому -росії та Україні, ця перемога(якщо вона буде! бо це -Третя світова) НЕ вигідна тим що - кремль отримує карт-бланш в створенні - промосковського великого табору,в який будуть тягнути Україну,руками росіян. Тому -загострення - росія-Україна,збільшиться , в рази. Заходу тут буде не до нас.

Тим більше що - росія тут стане більше підтримувати захід а не Схід. Відомо чому. Захід злиє Україну кремлю. 

Настане час пуйла. Його мрія -ділити світ з Америкою. 

Та щось підказує,світ змінився. Не хоче війни. Та і не війна це буде. Самознищення. Люди звикли жити в комфорті. НАТО не піде на глобальну війну. Та і Близкий Схід теж. Особливо Ізраїль. Все буде знищено. Кому воно треба.

Думаю не піде і Іран. 

А поки,спостерігаємо, підняття ставок. Впав український літак. На злеті. Звісно що ніхто тут не винний. Крім моторів.

Та я не є оналітиким тому прошу все це мариво не враховувати в своїх розрахунках. Нічого -на мусульманам ні американцям я поганого не бажаю - тільки миру. В ніякі країни чи їх політику не втручаюсь. Це філософське бачення ситуації. 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma