Enigma Enigma

Natalya

2019-12-09 08:37:27 eye-2 2489   — comment 0

Обіймайти своїх дітей!

Обіймайте своїх  дітей!

Одного разу я їду в маршрутці і біля мене сидить маленька дівчина років п’яти і дуже сильно плаче. З одного боку на неї злобно кричить її мати, з іншого - батько. Кожного разу , коли я бачу таку картину , я замислююсь, чому найрідніші в світі люди переходять цю межу, чому впускають такий негатив до серця своєї крихітки?

Не зрозуміло, яке лихо скоїла маленька плачуща дитина , можливо вона зірвала та порізала штори вдома, можливо її чуть ні вкрали, обіцяючи показати кіцю, можливо вона нахитнулася  через вікно сьомого поверху, і тим самим довела дорослих до стану афекту. Може бути все , що завгодно. Але мені чому дуже сумно і болісно дивиться на цю виставу і розуміти , що ніхто не втішає  дитину, коли вона плаче.

І зажди лунає від рідних одне питання зловісним тоном:

-Чому я буду її обіймати? Заспокоїться, попросить вибачння, і можливо тоді я її обійму.

Як для мене дуже дивна логіка. Але маленьке чудо не має на меті когось діставати. Діти просто плачуть, просто не можуть впоратись зі своїми емоціями. Вони переживають, лякаються, засмучуються і бажають тільки одного, щоб їх підтримали та обійняли і інше не важливо. Дітям як і дорослим людям іноді теж буває дуже погано, і найголовніше в цей складний момент – це обійми рідної людини. Вона підходить тихесенько, обіймає, притулає до свого серці і тим самим  говорить:

  • Ти не одна, моя маленька! Я дуже люблю тебе. Іди до мене, ми все виправимо, впораємося  з усім разом!

Але рідним, які боялися зіпсувати доньку,  ніхто і ніколи  так не говорив. Вони  не мали   в дитинстві тієї любові. І єдиним способом вижити в цьому байдужому світі, стало поняття, що їм не потрібні  обійми.

Завжди обіймати своїх дітей, в горі та радості, в спокої та в істериці, і навіть у дуже поганій поведінці, щоб дитина не робила. І можливо , коли ми будемо старенькими, вони обіймуть нас  і скажуть – мамо, я з тобою, я підтримую тебе, не хвилюйся!!!!!Важливі , дуже важливі слова!!!!!

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma