Enigma Enigma

Капітан Прайс

2019-09-10 12:14:12 eye-2 3292   — comment 2

Обмін пройшов. Емоції вляглися, тому можна написати декілька сухих фактів.

Обмін між Україною і РФ. Не з ЛДНР та без участі Медведчука. Коли він про це дізнався - одразу екстренно вилетів до Москви, з Рабіновичем, для піару, що він причетний до обміну. Не вийшло.

Обмін 35 на 35. Мало б бути 35 українців в російських тюрмах та 35 кацлів в наших. А Україна віддала аж 22 з 35 наших громадян. В цих 22 аж чотири жінки, громадянки України, шпигуни і вбивця полковника Хараберюша в Маріуполі. Детальний список в першому коментарі.

Наших нікого російський суд не випустив. Путін усім підписав помилування. А Зеленський нікому. Останніх двох, Вишинського і Цемаха випустив суд. Просто випустив і вони чекали обміну. Це чіткий факт ручного управління судами, які можуть винести вирок, який треба Президенту. Не дати термін, щоб потім помилувати, а саме суд визнав невинним.

Головний факт. Зеленський не баче Росію агресором. Він про це не говорить ніде. І не скаже. Він хоче домовитись.

Останні 5 років Україна мала чітку позицію: Росія агресор, напала на нас, забрала Крим, фінансує бойовиків ЛДНР. Забирати Донбас собі, на умовах Кремля - НІКОЛИ! Тільки після визнання агресії, після виплати репарацій, відновлення Донбасу після багаторічної війни - все від Росії, бо вона АГРЕСОР!

Зараз я бачу обмін, домовленості з Хуйлом, перший етап налагодження відносин. Наступним етапом, акту доброї волі, має бути розведення військ на Донбасі. Потім вибори і реінтеграція Донбасу в Україну, амністія терористів і найганебніше - визнання конфлікту між повстанцями і ЗСУ громадянською війною, чи як зараз називають уже - громадянським конфліктом.

Ніякої Росії. Це все справи в середині України. Зброя і техніка були в шахтах, а дизель для танків на 6 років викачали з трубопроводу.
Все.

Повторюю. Я дуже радий, що звільнили наших бранців з Росії. І ще я впевнений, що нормалізацію стосунків для можливого вище сценарію повернення Донбасу можна було зробити без обміну. Просто це були саме умови Путіна і перевірка чи прогнеться Зеленський для подальшого діалогу.

Чіткої позиції України я зараз не бачу, офіційної. Все це випливає з дій Гаранта, хоча він і так мало розуміє, що робить. Щось там домовився, просто перестали стріляти, в кінці нам «напарять» знищений Донбас, а про Крим не забудуть.
Про Крим уже забули і порішали.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma