Enigma Enigma

vadim galen

2019-09-11 09:06:42 eye-2 20   — comment 0

Обмін, якого не було...

Назвати обміном полонених, подію яка відбулась на днях, досить важко. Можна назвати: здача інтересів України на користь окупантів; врятувати не рядового %уйла від Міжнародного Трибуналу з морського права; порятунок того ж персонажу від трибуналу за збитий "Боїнг" і т.д. і т.ін. По всякому можна назвати цю феєричну подію, але не обміном. 

Головні особи, заради яких і влаштували це шоу, це 24 моряки. Їх незаконно утримували, судили і ОСЬ ! З'явився весь в білому на велосипе..., на "Мерседесі" могутній захистник бідних та вбогих, суворий до ворогів України (жарт звичайно) новий, не корумпований (ще один жарт), простий хлопець Вова ! Не той що з Кремля, а той що з Кривого Рогу. 

З'явився і заламав непоступливого сучого сина, Вову, того що з Кремля. І віддав Кремлівський Вова і моряків і Сєнцова і Кольченка і навіть вибачився (можливо) перед могутнім Голоборо..., Зеленським. Моряки на волі, Сєнцов на волі, Велика перемога України, ура-ура, ми зробили це разом ! Все, завіса...

Ні, не все. Цікаві деталі почали з'являтись на московитських ресурсах. Схоже ніякого обміну, в класичному розумінні цього слова, не було. Моряків відпустили під особисту відповідальність українського омбудсмена Денісової. Справа про порушення "російського" кордону НЕ ЗАКРИТА ! Продовжуються "слідчі дії" і Україна в особі Денісової, зобов'язується за першим свистком з Кремля надати моряків російським "судам".

10 сентября 2019, 12:29 

Омбудсмен: В России продолжается суд над украинскими моряками, несмотря на обмен.

Украинский омбудсмен Людмила Денисова рассказала об услових освобождения удерживаемых граждан страны в России. По ее словам, уголовное дело в отношении 24 моряков, задержанных в Керченском проливе, по-прежнему открыто.

«Десять политзаключенных были помилованы президентом РФ, один — Бекиров — освобожден под личное обязательство, и 24 моряка освобождены под мое личное обязательство», — пояснила Денисова.

Она отметила, что предварительное следствии в РФ в отношении моряков продолжается. Сейчас адвокаты изучают материалы дела.

(РОСБАЛТ)


Тобто, не згадуючи про плювок в обличчя союзникам (це дослівне висловлювання голандців), про неповернуті кораблі, невиконання УКРАЇНОЮ рішення Міжнародного Трибуналу, про ПОДАРУНОК %уйлу 24 вбивць українців, моряків ФАКТИЧНО так і не звільнили !? Оце дійсно пабєда, зелена така і дуже смердюча...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma