Enigma Enigma

Василь Терещук

2019-10-09 15:03:16 eye-2 2744   — comment 0

"Ображений хлопчик" Данилюк і декларація про його доходи

Екссекретар РНБО України Олександр Данилюк за 4 місяці роботи на цій посаді заробив 305 тис. гривень.

Про це свідчить декларація, яку чиновник подав при звільненні. Її опублікували увечері 7 жовтня на сайті НАЗК. Документ враховує всі доходи з 1 січня по 30 вересня 2019 року.

Про це інформує сайт Третє Око.

Також у цей період Данилюк отримав велику виплату від ЄБРР. 5 липня 2019 року Європейський банк реконструкції і розвитку заплатив йому 992 902 грн гонорарів або інших виплат за цивільно-правовими правочинами.

Загалом Данилюку з початку 2019 року заплатили 1 млн 298 тис грн.

Додамо, що за версією самого Данилюка, він звільнився з посади секретаря РНБО через конфлікт із керівником Офісу президента Андрієм Богданом – головним “шептуном” Зеленського.

З інтерв’ю Данилюка, зокрема ВВС, можна зробити висновки про те, що посадовці конфліктували через питання “Приватбанку”, контролю над яким домагається олігарх Ігор Коломойським. У цій історії, буцім, Богдан грає на боці олігарха. А Данилюк – донедавна захищав “інтереси держави”.

Однак, як бачимо, захищав він банк від Коломойського не дуже довго. Вже після перших сутичок подав у відставку, вдаючи із себе ображеного хлопчика.

Однак насправді Данилюк просто втік від проблем. Правда, це його аж ніяк не звільняє від відповідальності за дії команди Зеленського.

Адже саме фігура Данилюка була використана командою Зе під час виборчих кампаній. Його виокремлювали як чи не єдиного професіонала в угрупуванні “зелених”.

І професіонал вчинив чельми професійно – посидів кілька тижнів у кріслі серетаря РНБО, продемонструвавши усім свою повну безпорадність, отримав такі-сякі гроші і втік.

Василь Маркович

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma