Enigma Enigma

Gradov

2020-06-18 16:41:26 eye-2 3690   — comment 2

Один сценарій- один замовник...


Те що сьогодні відбулось у Києві усі в курсі...Я проведу паралель між сьогоднішнім судилищем і тим, що відбувся два роки тому у Луганську.
Єдине- тоді Українських фігурантів було більше. А замовник один і той. І навить дати якось співпадають!! А там на ваш розсуд!

Ініціативна група у Донецьку і Луганську, 15 березня 2018 р. оголосила про створення народного трибуналу з розслідування військових злочинів, скоєних на Донбасі режимом президента країни Петра Порошенка.
22 травня завершили дебати, присяжні почали підготовку вердикту щодо нинішнього українського президента і його спільників.
І так зване судилище відбулось. Я не мешканець Донецька. Тому про саму подію у Луганську. З світлин видно, про шоу яке відбулось
22 червня 2018р. Маю повне право вважати, що все відбувалось по вказівки з кремля. Навить медробітників забов"язали бути на площі. Тільки не зрозуміло було- чому...Українській?? У лугандонії...Навить вказівка з кремля така була!
З інших міст позвозили...У кремлі були дуже задоволені цим шоу. Порошенко кремлядям, як кість у горлі. Хоч якось відробили гроші, що
йдуть до лугандонії. Тож і сьогодні все по сценарію 2018. Один сценарист, один замовник...
Стасовно ниньошнього президента України. Будь ласка!! Не порівнюйте і не називайте його - клоуном!! Клоуни пашуть на рівні з артистами.
І одним з них був Леонід Єнгібаров. Клоун, котрому поставлено пам"ятник. Народний Артист....Згадайте найяскравіший фільм-Тіні забутих
предків-
У 1964 році в Празі Леонід завоював звання Кращого клоуна в світі.

У 1966 році фільм "Тіні забутих предків" був удостоєний премії Британської кіноакадемії (BAFTA Awerds), спеціального призу журі «За талановитий художній пошук і новаторство» на Всесоюзному кінофестивалі в Києві, премії за режисуру і приз FIPRESCI на МКФ в Мардель-Плата, призу на кінофестивалі в Салоніках - всього за два роки фільм зібрав понад 30 нагород на міжнародних фестивалях в 21 країнах. Цей факт відзначений в Книзі рекордів Гіннеса.
А отой 95закуток, чи як воно там зветься- то скоморохи. Тому не ображайте клоунів!!
І ще одне звернення до читачив! Пам"яніть будь ласка Володимира Крохмаль та Івана Ващеня. Вчора 17 червня у 2014р. У Станиці-Луганській
стався штрашений бій з рашистами.Український танк опинисвя у оточенні. Вони бились до останньго!! А коли скінчились боєприпаси, щоб
не потрапити у полон до рашиських звірів і не помирати у диких муках від катувань. Хлопці підірвали себе гранатою середини танку.
Світла Пам"ять!..Ви назавжди у моїй пам"яті! Слава Україні! Героям Слава! Смерть Ворогам!
 

.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma