Enigma Enigma

vadim galen

2019-10-30 17:00:09 eye-2 3530   — comment 1

Одного разу в Золотому...

  Про "сміливість" нашого Гавнокомандуючого можна легенди складати, чувак до якого бояться на кілометр підпускати пресу, який постійно тікає з Києва під час масових акцій і НАВІТЬ Ходи Ветеранів, безстрашний Л(п)ідер в якого навіть його ПРИХИЛЬНИКИ сидять за високим парканом з колючим дротом,

істота яка сциться назвати окупантів на ім'я і т. ін., так от цей боягуз раптом став невпупєнно сміливим та поїхав у Золоте знімати пропагандонську кіношку, рівня а-ля "Кисель-ТВ".

  Тут потрібно звернути увагу на те, що ДО візиту ЗЕбіла Золоте обстрілювали і ПІСЛЯ його відбуття Золоте обстрілювали, а от під час перебування в Золотому "одного из величайших лидеров современности", було ТИХО ! Вірити у співпадіння можуть лише ЗЕбіли, а це означає що ЗеКо манда "працює" у парі з підоРАШЕЮ. Можна сюди додати завіз до Золотого донбаських колаборантів для ридань на камеру, їх завозили ДВІЧІ! Перший раз коли туди приїзджав т.зв. "міністр оборони" А.Загороднюк, вдруге коли туди приперлась Моніка. Неможливо повірити, що до "міністра", а тим більш ЗЕ-Бєні, допускали б неперевірених осіб, значить їх перевіряли і ЗНАЛИ, що вони колаборанти з московськими паспортами і пропускали їх під об'єктиви камер навмисно. Це стає ще більше очевидно, якщо згадати, що при візиті "міністра оборони" до нього навіть прорвались місцеві українські патріоти, яких з усіх сил залякували та цькували зрадники і яких настирливо відсовували від телекамер. Під час зйомок кіно з ЗЕбілом, місцевих патріотів не підпускали і близько. Так що, ВСЕ ЗеКо манда робить абсолютно свідомо і в чіткій співпраці з окупантами.

  Знаєте, коли антиукраїнські фільми знімають моксєля, це огидно, але природно, коли фільми про "користь" здачі української землі знімають "українці", це не лише огидно, але і неприродно і вся ця неприродна,огидна порнуха відбувається за рахунок бюджету України, тобто за наш з вами рахунок. МИ платимо за те, що НАШУ землю без бою здають окупантам !

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma