Enigma Enigma

Raul

2019-11-18 08:49:33 eye-2 2516   — comment 0

Одного з ключових ватажків "ІДІЛу" затримала СБУ

Терорист "Ісламської держави" відомий як "Аль Бара Шишані" затриманий в Україні.

СБ України ефективно взаємодіє з партнерськими спеціальними та правоохоронними органами для своєчасного виявлення та нейтралізації терористичних загроз.

Служба безпеки спільно з Міністерством внутрішніх справ Грузії та Центральним розвідувальним управлінням США затримала на Київщині одного з ключових терористів "Ісламської держави" відомого як "Аль Бара Шишані".

Як повідомляє пресслужба СБУ:

«З 2012 року громадянин Грузії на прізвисько «Аль Бара Шишані» обіймав посаду аміра джамаату «Ахадун Ахат» у провінції Латакія Сирійської Арабської Республіки. У 2013 році він зайняв одну із вищих посад у «ІДІЛ» — заступника військового аміра, відомого як «Абу Умар аш-Шишані».

У 2016 році, після ліквідації останнього, «Аль Бара Шишані» виїхав до Туреччини, де продовжив координувати діяльність терористичної організації.

Улітку 2018 року терорист незаконно прибув до України, використавши підроблений паспорт".

У відомстві повідомляють, що на підставі фальшивих документів терорист «легалізувався» в Україні.

За інформацією правоохоронців, з України, терорист продовжував координувати діяльність спеціальних осередків «ІДІЛ», так званих «Амніятів».

Бойовика затримали у столичному регіоні поблизу приватного будинку, де він проживав.

У СБУ стверджують, що портретна експертиза довела, що затриманий — розшукуваний лідер «Ісламської держави».

Наразі терорист знаходиться під екстрадиційним арештом. Правоохоронці перевіряють інформацію щодо його причетності до вчинення злочинів в Україні.

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma