Enigma Enigma

DEM SOKYRA

2019-10-02 06:26:00 eye-2 3175   — comment 1

Офіційна заява Партії.

UPD: ВАЖЛИВО! Сьогодні, у середу, 2 жовтня, о 19:00 збираємось у Києві на Майдані.

Отже, після сьогоднішнього брифінгу президента України стали зрозумілі конкретні дати, коли історія нашої країни і хід війни з Росією остаточно зміняться, і шальки терезів схиляться до нашої капітуляції. Фактично сьогодні нам відверто заявили, що Україна готова прийняти російські умови задля продовження примарного диалогу із Кремлем. Залишилось одне і тільки одне питання: коли саме процес капітуляції буде підтверджено документально: після перемовин у Нормандському форматі чи після голосування за новий закон про статус окремих територій Донецької та Луганської областей. Всі інші питання були зняті. Влада готова поступатися чим завгодно заради примарного «миру». Не розуміючи, що цей мир – лише інша назва поразки і капітуляції.

Хіба ж ми вже розгромлені? Хіба війська противника штурмують нашу столицю? Хіба наша армія не може давати відсіч супротивнику? Хіба в нас не залишилось союзників? Ні, ні, ні і ще раз ні.

Тоді чому ми здаємося?

Наші вимоги прості і логічні. Ми вимагаємо:

1. Заборонити будь-який особливий правовий режим, що обмежить суверенітет України чи дію загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях.

2. Заборонити звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань, які чинили важкі злочини на території України. Заборонити обиратися та бути обраними в органи влади для усіх членів незаконних збройних формувань чи колаборантських "адміністрацій".

3. Заборонити добровільну передачу під контроль незаконних збройних формувань, іноземних військ чи невстановлених бойовиків будь-яких населених пунктів на території України.

4. Заборонити утворення чи існування будь-яких недержавних чи регіональних збройних угруповань на території України.

5. Заборонити визнання виборів будь-якого формату на території України, яка (в тому числі увесь її адміністративний кордон) не перебуває під військовим та адміністративним контролем України.

Зараз, у критичний момент української історії, ми готові забути всі політичні чвари та розбіжності і стати поряд із будь-якими проукраїнськими силами, які поділяють наші вимоги до влади. Ми простягаємо руку кожному, хто не хоче поразки і капітуляції. Ми пропонуємо всім патріотичним силам рухатись разом.

У символічну дату, 14 жовтня, у День захисника України, ми приєднуємось до акції «Ні капітуляції», яку організовують ветеранські та громадські об’єднання, і закликаємо всіх небайдужих доєднатись до неї. Можливо, це буде чи не останній шанс мирно продемонструвати всьому світові, що ми не готові здаватись. Що ми ніколи не здаємось.

Це вже не тоненькі червоні лінії. Це вже полум‘я, яке запалює усе навколо.

Ми простягаємо тобі руку. Ти з нами?

14 жовтня. 16:00. Київ. Парк Шевченка.

Ні капітуляції.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma