Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2021-10-04 08:59:32 eye-2 3754   — comment 0

Офшорний скандал Pandora Papers - Зеленський відмовляється відповідати на запитання світових видань

Світовий офшорний скандал, куди потрапив Зеленський разом з Путіним, і про який вже написали десятки світових видань від Washington Post до Deutsche Welle, сам фігурант скандалу відмовляється коментувати. І це дуже показово.

Про це пише Kateryna Lisunova

Зеленський не коментує інформацію, незважаючи на значні спроби видання The Guardian та медіа-партнерів зв’язатися із ним. Речник Зеленського, Сергій Нікіфоров надіслав наступне повідомлення: "Відповіді не буде".

Zelenskiy has not commented on the claim despite extensive attempts by the Guardian and its media partners to reach him. His spokesperson Sergiy Nikiforov messaged: “Won’t be an answer.”

Нагадаю, фінансові документи про офшори  показують, що Зеленський був причетним до крадіжки мільярдів гривень з Приватбанку. Коломойський через свого спільника Зеленський виводив ці гроші, вкрадені в українців, через офшори, що належать Зеленському. Розслідування Pandora Papers викрило, що 35 нинішніх і колишніх світових лідерів, включно з президентом України Володимиром Зеленським, пов'язані з компаніями в офшорних юрисдикціях, у яких мінімізуються податки. Нагадаю, коли українські медіа, підконтрольні олігархам Коломойському та Фірташу роздмухували скандал навколо пустого офшору, що було зареєстровано для бізнес-операцій холдінга Порошенко, і який не використовувався жодного разу - ми були свідками численних акцій різноманітних Нацкорпусів та Нацдружин, статей та істерик Лещенків з Гнапами - і все це без жодної підстави. А коли з'явились дані про реально працюючі офшори Зеленського, через яки проходять мільярди гривень - вони всі дружньо мовчать.

Крім того, вчора ОП зриває прем'єру фільму "Офшор 95" про брудні гроші Зеленського та Коломойського

Додам фактів текстом з телеграм-каналу Печера дракона:

"...бізнес студії «Квартал 95» був організований через фірми-офшори. Так, власниками офшорів були Зеленський, брати Шефіри, Яковлев, а трастовим власником – Іван Баканов, нинішній керівник СБУ. Так, Зеленський ударно ухилявся від сплати податків в Україні. Так, офшори Зеленського підозрювали в участі в операціях з виведення олігархом Коломойським коштів з банку «Приват», в т ч коштів американського рефінансу, тобто грошей з бюджету США. Маленький додаток, виводив кошти він влітку-восени 2014 р., як раз тоді коли «Коломойський рятував Україну». 100500 разів, в т ч мною було вже сказано що Україну рятували тоді Порошенко, Яценюк, Муженко, Полторак та Назаров, а апогеєм «рятування» від Коломойського став Іловайськ. 
 
Все це ми знали й раніше. Проте, тепер ці твердження здобули підтвердження у документах «Pandora Papers». Так, Володимир Зеленський і його оточення шахрували з податками. Саме це дозволило і Зеленському і Шефіру обрости квартирами в Лондоні. І не просто квартирами. У фільмі показали квартиру Шефіра – в центрі Лондона, напроти музею Шерлока Холмса на Байкер-стріт. 
 
І два моменти яких ми раніше не знали. Перший – Коломойський на момент обрання Зеленського президентом був СПІВВЛАСНИКОМ офшору Зеленського і компанії. Простіше кажучи він мав потужний важіль впливу на весь їхній бізнес. Ймовірно – він ще й нині має цей важіль, тобто в будь-який момент може роботу студії «Квартал 95» заблокувати. 
 
І друге. Відомо, що Зеленський ще досі  отримує роялті від продажу продуктів «Кварталу 95», в т ч від продажу серіалів російському напівдержавному каналу СТС (під час війни – хіба не дрібниці?). Так от отримує він ті роляті НЕЗАКОННО. Він більше не власник студії – свої акції він передав своєму помічникові Сергію Шефіру. Тобто те що Зеленський і Шефір подають за роялті, це класичний нетрудовий дохід, простіше – хабар. Правда цікаво? 
 
Розслідування «Слідство.Інфо» частково підтвердило розслідування каналу «Прямий» зроблене весною 2019 р. – Зеленський допомагав Коломойському виводити кошти з банку «Приват». Тобто Зеленський прямо дотичний до спроби викрадення коштів мільйонів українців, якої вдалося уникнути виключно завдяки рішучим діями президента Порошенко і голови НБУ Валерій Гонтаревої. Але й це ще не все. 
 
Пригадаємо березень поточного року. Депутат Гео Лерос оприлюднив відеозйомку розмови з Геннадієм Лазутіним, бізнес-партнером Івана Баканова та Сергія Шефіра, де Лазутін прозповідає про їхніе спільне «героїчне» минуле, і не менш «героїчне» сьогодення. Лазутін там багато розповідає про пристрасть Зеленського до кокаїну. Але крім того Лазутін розкрив схему як «порішати» з СБУ. Є певний рахунок певної офшорної фірми Баканова. Туди треба перевести гроші. І тіп-топ."

====================

Віддячити мені за текст дуже просто - криптовалютою SSLX від Sl8.

Що таке Sl8 і чому треба реєструватись зараз:

Стаття на АIN 

пост українською https://bit.ly/3Ao2m1K

пост російською https://bit.ly/3i4u6l1

Як активувати криптогаманець Sl8 https://bit.ly/39oQikJ

Мій нік у слейт  skyokey

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma