Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-12-31 12:43:28 eye-2 37   — comment 4

оглуплення на марші

З чим ми йдемо в Новий рік? Реально дістало. Я все розумію. Боротьба тощо. Але ж треба й міру знати...

От мені просто цікаво, ви що збираєтесь усю подальшу каденцію Зелі , просто перебруковувати ЗМІ зі своїми зрадофільськими вигуками? Думаєте це комусь цікаво чи якось подіє? Це вже якийсь срачно-анальний портал а не Енігма.

Де конструктив? Де робота? Де звіт про роботу опозиції тощо? Чи ми думаємо що виграємо у Зелі постійним плюванням? У вас самий високий рейтинг. За рахунок чого? Негативу? Так ми і так всі знаємо що коїться в країні. Це банальний популізм. Яка з цього користь?

Порох теж виміняв для України аж цілу Надю Савченко. Відпіарився а потім сам же ховався від неї бо вона ,буцімто, збиралася підірвати Раду.

Ви хоч трохи думайте що ви тут пишете. Бо це суцільне отупіння народу,або,як каже пан Григорович- оглупління. З такими підходами до справ ми з лайна ніколи не виплутаємось. Хіба що самі в нього,спеціяльно тягнемо Україну.

До речі. При Порохі тут мочили Пороха. При Зелі - Зелю. В чому різниця. Це що інструмент по нищенню наших Президентів? Подумайте. Працювати треба а не лайном кидатися та епітафії писати.

Мені тут гидко. В цім гадючнику. Ще трохи і втечу. Політика дійсно брудна справа. Бо ліпится з бруду. Тільки є одна різниця. Між брудом та брудом.

З розмоченої землі можна побудувати хату. Діди наші такі будувати. І зараз будують на селі такіж. Тільки не з чорнозему а з глини. Що теж бруд,якщо роздивитись. В таких хатах живуть люди та народжують дітей. Святкують.

А можна землю змісити з водою і ,так і лишити. Тоді там ,крім жаб та очерету з комарами, більше нічого не поселиться. Напевне вам така Україна потрібна.

Звиняйте,я так не звик. Все життя будував а не розвалював. Покажіть справи а не лайно. Вибачте ,дістало. Це якийсь - лайномет,вже.

упд. Я розумію,кожен воює як вміє. Та,все ж є якійсь правила тону та розміру. 

Крім того,хочу сказати що я не є і не став прихильником Зе. Навпаки. 

Але волів би бачити конструктивні викладки про діяльність нової влади. А ще краще - не критиканством займатись а створювати власні проекти та осередки. Де вони. Напишіть про них.

Чи ви завжди будете брати собі владу на Майдані? Майдан це не крамниця де владу роздають. Владу виборюють в конкурнетній боротьбі а не в бою. В нас не лінія фронту а демоктатична держава. 

Хто це взагалі читає? 

Це профанація. 

Звідси просто підуть читачі. 

Але наголошую на тезі- тут паскудять українських Президентів. Крапка.

Селезньов відпрацював -прийшла черга інших.

В цьому вся Україна.  

Комусь це дуже вигідно.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma