Enigma Enigma

Олег Борисов

2021-09-13 12:26:57 eye-2 3221   — comment 0

Оголошено про підозру чиновникам, які торгували місцями для поховання

 
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Ритуальна служба "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування" підконтрольне Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, директором якого є Науменко Д.В., за інсайдерською інформацією - близький знайомий першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

З розмови з представником комерційного підприємства, яке надає ритуальні послуги у м. Києві стало відомо, що усі фінансові потоки від "похоронних контор" стікаються до людини, яка негласно контролює цей бізнес на території столиці - Миколи Юрійовича Поворозника, який неодноразово потрапляв в корупційні скандали.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma