Enigma Enigma

Roman

2020-06-10 06:19:34 eye-2 2761   — comment 0

Охорону важливих військових об’єктів посилять 11 кінологічних розрахунків

У Центрі розмінування Командування Сил підтримки Збройних Сил України завершився курс підготовки фахівців за спеціальністю «Кінологічний розрахунок сторожової (вартової) служби». Про це повідомляє АрміяInform.

Упродовж трьох місяців одинадцять військовослужбовців із різних куточків України опановували методику вироблення у своїх чотирилапих друзів навичок, що необхідні для несення служби на важливих військових об’єктах.

Ці хлопці та дівчата у Кам’янець-Подільському Центрі розмінування не вперше. Раніше їх готували за фахом «Кінолог», а новий практичний курс дав можливість застосувати свої теоретичні знання безпосередньо у підготовці тварин до несення сторожової (вартової) служби.

На урочистому шикуванні з нагоди вручення свідоцтв про завершення курсу командир загону підготовки кінологів та собак підполковник В’ячеслав Чорний подякував слухачам за якісний і професійний підхід до процесу навчання, а також наголосив на необхідності постійного вдосконалення здобутих знань і вмінь у службовій діяльності.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma