Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-24 14:32:46 eye-2 3297   — comment 0

Окупанти буквально літали у повітрі - 54 бригада знищила позицію окупантів під Донецьком (Відео)

А тим часом на фронті ЗСУ ведуть свою щоденну тяжку роботу знищуючи російських окупантів, що захопили нашу землю. Сьогодні підрозділ  54-й окремої механізованої бригади оприлюднив відео знищення мінометної позиції російських окупантів під Донецьком. 

На 2-29 секунді добре видно, як літали ліквідовані  росіяни. Це, власне, закономірний підсумок, що чекає всіх тих, хто нападає на Україну.

 

"Не так давно ми показували вам, як був знищений вантажнийжний військовий автомобіль "УРАЛ", який здійснював підвоз боєприпасів на позиції бойовиків. Тепер до вашої уваги ми хочемо показати знищення мінометної позиції та житлового приміщення окупантів, до яких вище вказаний "УРАЛ" підвозив смертоносні міни та патрони. Так, в один із сонячних ранків, ворог почав гатити по наших позиціях та по мирному населенню. У зв'язку з чим було прийняте рішення на знищення ворога та вогневих засобів. І до роботи взялися розвідники. За допомогою засобів розвідки було встановлено точне місценаходження ворога та його вогневих засобів і полетіла "отвєточка". В результаті вогню у відповідь було повністю знищено вогневу мінометну позицію та житлове приміщення ворога. Як ви бачите на відео, ніхто із окупантів не втік."

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma