Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-07-13 09:09:07 eye-2 3764   — comment 0

Окупанти набирають найманців у «собянінський полк» для війни в Україні

Окупанти не залишають намірів продовжувати війну в Україні. У москві формують військовий підрозділ для залучення на війну проти України. Найманці та вербувальники назвали його «собянінським полком», оскільки він частково фінансується з московського бюджету. Про це повідомило видання «Медуза».

Набір до підрозділу розпочався з 1 липня. До нього долучаються здебільшого не москвичі, а жителі інших регіонів. Чоловікам віком до 60 років обіцяють платити більш як 200 тисяч рублів на місяць.

Найманці проходитимуть підготовку на полігоні Муліно у Нижньогородській області. Після навчань їх відправлять на війну в Україну.

Одним з вербувальників виявився Роман Володимирович Висоцький (позивний «Болгарин»). Він є «повним тезкою» одного з колишніх командирів «народної міліції» так званої «ДНР». Чоловік називає себе «командиром батальйону».

«Медуза» звернулася по коментарі до мерії москви, але голова пресслужби мера та уряду Гульнара Пенькова не відповіла на дзвінки та повідомлення у соцмережах, а представник пресслужби уряду Олександр Герасимов сказав, що «не уповноважений» відповідати на такі запитання.

З початку російського вторгнення московський мер Сергій Собянін не висловлювався про події. осійські ЗМІ зазначали, що він намагається дистанціюватися від війни та займатися справами міста. Проте мер підписав угоди про співпрацю з так званими «ЛДНР». Крім того, москва фінансово допомагає невизнаним республікам.

  • Нагадаємо, у Маріуполі розпочалась чергова хвиля прихованої окупаційним режимом мобілізації. Росіяни намагаються вербувати людей через масову пропозицію роботи пожежними інспекторами.
  • Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вкотре наголосили, що російська армія, після захоплення Лисичанська, взяла «оперативну паузу» для відновлення своїх наступальних дій.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma