Enigma Enigma

Mikki Mon

2022-05-02 11:39:48 eye-2 3757   — comment 0

Окупанти вивозять тіла вбитих маріупольців у вантажівках для гуманітарної допомоги

осійські окупанти привозять деякі набори з продуктами, а потім цими ж фурами вивозять тіла вбитих маріупольців, яких досі дістають із-під завалів зруйнованих будинків, - повідомляють у Маріупольській міській раді

“Спочатку привозять гуманітарку, а потім на цих же вантажівках вивозять трупи. Так виглядає оптимізація логістики по-російськи”, – йдеться у повідомленні.

Як розповідають маріупольці, які ще перебувають у місті, спочатку окупанти привозять деякі набори з продуктами, а потім цими ж фурами вивозять тіла вбитих маріупольців, яких досі дістають із-під завалів зруйнованих будинків, – зауважили в Маріупольській міськраді.

На фото – одна з таких вантажівок, яка спочатку привезла подобу гуманітарної допомоги, а потім у неї завантажили вбитих мирних жителів міста.

Світ має знати про воєнні злочини осії проти мирного населення Маріуполя та всієї України, – додали у міськраді.

Війська осійської Федерації, які вже два місяці утримують український Маріуполь в оточенні, влаштували у місті справжню інформаційну блокаду – містяни вже починають вірити у кремлівську пропаганду.

1 травня відбулась евакуація цивільних осіб з території заводу “Азовсталь” в блокадному Маріуполі, де люди ховалися у підвалах від російських окупантів, їх снарядів та ракет.

Згодом стало відомо, що 2 травня у Маріуполі триватиме евакуація мирних мешканців міста на територію України, яка не перебуває під окупацією російських військ.

Слід зазначити, що за два місяці російська армія вбила вдвічі більше людей, аніж фашисти за два роки окупації Маріуполя під час Другої світової війни. 

Україна цього окупантам не подарує і не простить...

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma