Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2020-06-12 09:29:58 eye-2 6813   — comment 4

ОПа Зеленського та кокаїн - цікаві подробиці відповіді колишньому очільнику Богдану

Сьогодні радник Офісу президента по комунікаціях Михаїл Подоляк написав розлогий пост у Фейсбук з відповіддю колишньому "бліжайшому",  очільнику Офісу Зеленського Андрію Богдану.

Нагадаю, за день до цього Зеленський у інтерв'ю УП розповів, що "врятував" Богдана від влади викинувши його з посади. Нащо його колишній друг зробив свій пост у ФБ Богдан відповів Зеленському, де натякнув, що має тонни компромату на Зеленського. Істерика від ОПи Зеленського не забарилася, а Україна дізнається багато цікавого.

Пам'ятаєте, як Зеленський сфальсифікував свої аналізи на наркотичні речовини у "Євролабі" росіян? Так ось, ОПа зеленського в особі Подоляка прямим текстом говорить про "кокаїнові сни".

Тобто для тих, хто працює в Офісу Зеленського це настільки звично та нормально, що відповідний за комунікацію, не соромлячись, починає з цього свій текст. Прямим текстом проводячи паралель Богдан=кокаїн. Але ж хлопці, цей Богдан понад рік був найближчим до Зеленського, і що, всі ті моменти, коли українці дивлячись неадекватну поведінку та відповіді Зеленського задавали собі питання - "він що під наркотою?", а ви сьогодні нам прямо розповідаєте, що Богдан кінчений наркоман? І ця людина була майже усю добу с Зеленським, давала вказівки йому на ті чи інші державні рішення,і Зеленський просто сидів та пив мінералку дивлячись на гору кокаїну біля себе, який нюхав Богдан? Серйозно? Вас таких дебілів спеціально шукали, чи ви там у своєму Кварталі ще багато років тому загубили і стид і совість?

На мою думку вже після перших трьох слів далі можна і не читати текст Подоляка, де він виливає бруд на свого колишнього босса та вилизує сраку Зеленського. Вже цього досить для висновків про тих - хто сьогодні дорвався до влади. Але ви можете це зробити, та виказати свою думку у комментах Подоляку тут

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma