Enigma Enigma

Alex Noyt (Oleksandr Maliuchenko)

2019-12-26 15:05:24 eye-2 4413   — comment 1

Оприлюднено повну розмову Кузьменко, уривками з якої ГПУ та МВС маніпулює та фальсифікує обвинувачення

Цинічне та відверте фальсифікування справ Кузьменко, Антоненко та Дугарь підтверджується черговими фактами. Якщо ознайомитись з повним текстом розмови Кузьменко та громадянки Т. то стає зрозуміло немає ніяких доказів - це просто політичні репресії. Уривки діалогу, якими прокурори намагаються створити брехливу картину про викрадачку дітей та вбивцю Юлію Кузьменко - нам вже показував Зеленський, Аваков та Рябошапка. Але правда завжди стає відома.

Александр Курбатов:

Оприлюднена повна розмова підозрюваної у вбивстві Шеремета Юлії Кузьменко, в якій, нібито, планувалося викрадення дітей Марусі Звіробій. Я вже писав, що прокурори і поліція, які готували брифінг для Президента і Авакова з Рябошапкою, маніпулюють вирваними з контексту фразами. Тому що я знайшов співпрозмовницю Кузьменко. Мені тоді відповідали, що прокурори і поліцейські не можуть настільки цинічно брехати. Казали, що друга співрозмовниця сама намагається викрутитися і бреше. Але адвокат Юлії Кузьменко оприлюднив цю розмову.

Нагадаю, що уривками цього діалогу прокурори і поліція намагаються переконати і суд, і нас з вами, у схильності Кузьменко до насилля і вбивства. Ці змонтовані уривки, нібито, виправдовують двомісячне утримування за гратами двох підозрюваних, Кузьменко і Антоненка. Почитайте тепер самі, особисто.

Ми не можемо оцінити якість "таємних доказів" щодо причетності підозрюваних до вбивства Шеремета. Але ми можемо оцінити наскільки далеко можуть зайти ГПУ і поліція у маніпуляціях і викривленні фактів. Адже у тих, хто готував той брифінг, хто нарізав цю розмову по фрагментах, хто називав унікального хірурга безробітною людиною, є конкретні звання і прізвища. Так само, як вони є у Авакова і Рябошапки, для яких доведення вини підозрюваних перетворилося на питання власного виживання на посадах.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma