Enigma Enigma

dvornik_patriot

2019-10-06 07:31:19 eye-2 78   — comment 21

"Осінь настала,холодно стало...

кури зерно перестали клювать..". Це з підліткового. З дитинства. Фольклор. Чому революції відбуваються восени. Та чи адекватна це є реакція? Розберімося.

Отже. Механізм дії. Але спочатку екскурс в ...кібернетику. Ми з вами вже домовлялися,як мені здалося, що - все є кібернетика. Не протези чи електроди а - все. Все що нас оточує. Від Космосу до молекули.

І всі явища та дії теж є елементами кібернетики. Тому механізм усіх явищ є - кібернетичним ланцюгом подій та взаємозв'язків. Якщо по простому.

Люба зміна середовища привносить в наші тіла та душі - зміну теж. Люба раптова зміна,яку ми не очікували чи не розуміємо, апріорі , сприймається як ворожою. Нашими сенсорами та мозком. Це призводить до пригнічення нервової системи,розбалансування, стреси та нервові реакції. 

Що може викликати в нас різкі реакції? Все що завгодно. Навіть легенький вітерець. Бо йому передує - невидима частина змін, така як - зміна атмосферного тиску,вологості,температури тощо. 

Зміна температури в десять градусів ,вже викликає величезні зміни в організмі. Спазми від викиду адреналіну,внаслідок стресу що викликали різкі зміни середовища,наприклад, приводять до головних та черевних білів.  

А зміна повітряних мас ,веде за собою і зміну електромагнітного поля з плуса на мінус. Наприклад - циклони та антициклони ,змінюючись непомітно,приводять організм в стан повної перебудови бо це ,по суті , переполюсовка атмосфери. Що веде до пригнічення магнітного поля тіла та крові як провідників . Відомо що тіло керується електричними імпульсами які течуть по нервовим каналам,які закінчуються в нервових закінченнях. які інервують різні сенсори тощо. Підмагнічування атмосферним електичеством нашіх нервових закінчень веде до зміни сприйняття світу. Тобто ми повністю вмонтовані в космічні процеси.

Всі ці явища впливають на стан клітин які слугують мембранами для впускання та випускання поживних речовин з крові - кисню та білків. Тому організм волає про допомогу коли клітина замикається і не має живлення. Адреналін це сигнальна речовина що керує нашіми органами та системами як травлення , крові тощо.

Стрес визиває роздратування як - надчутливість систем. яке веде до агресії. Як захисту. Тобто ланцюг логіки такий - Надчутливість- реакція- агресія- реакція на агресію - опонента- антиагресія-тобто відповідь. Скандал,бійка тощо.

Як це полагодити та чи варто? 

Втручання в органічні процеси ,майже, неможливе. Соціальне. Бо це різні рівні керування організмом. Спочатку захист а потім комфорт. 

Ми навчилися керувати собою,вмішуючись в системи, хімічно. Алкоголь, секс, спорт. праця , все це природні хімічні керування собою. Які визивають собою різні дії.

Тепер про революцію. Головним стресовим чинником восени є - погода. Недостатність світла та сонця та різка зміна погоди. Але не на довго. Завжди приходить адаптація. 

Як не дивно але саме восени ,буває, сонячна активність вищою ніж літом. Проте не помічається нами. Але впливає не менше. Тому грамотні країни планують всі перевороти саме восени. 

Є ще й весняний фактор. Тому є алгоритм - весна - осінь. Лютнева революція закінчується в листопаді. Бо стрес виникає саме через різкі зміни погоди та сезонів,коли вже пройшла головна адаптація організмів.

Першіми жертвами змін погоди ,стають - хворі та слабкі невротики. На них головна ставка в революціонерів. Саме тому вони є і завжди будуть головними інструментами для різних політичних проектів.

Саме вони ,потім , стають росходним матеріалом,для самих себе. Бо головна масса їх - різні нестабільні особи типу Леніна-сталіна -гітлера тощо. Саме вони організовують собою головну колону того тарану що зносить любу владу,та ведуть за собою масу так званих "більшовиків" бо їх більше. Потім настають внутрішні структурування у вигляді чисток та репресій,які перекидуються і на весь народ,як на цапа відбувайла та на тих хто самий незахищенний.

Ті хто згуртуються щоб протистояти узурпаторам влади - стають мішенню більшовикам та починається громадянске протистояння ,в умовах природнього стресу та тимчасового помутніння розуму.

Звісно що ланцюг - причинно- послідовних логічних зв'язків не такий простий. Бо до нього домішується помста за вчинене лихо та різні реакції. 

Саме тому треба все це розуміти і слова - Є у революції початок,нема у революції кінця, не пусті слова. Це процес який закінчується тільки тоді коли - кібернетично ,хтось його,якимось чином, полагодить. 

І наладка ця буває кривавішою ніж сама революція і те що привело до неї. Це різні геноциди та війни.

Тобто - революцію можна зупинити або розумом- устаканити процеси різними шляхами - як розумним підходом,заспокоєнням народу, взяттям за арбітрів - третю сторону, чи перекиданням внутрішньої агресії на зовнішню сторону - як це сталося у нас під час нападу росії.

Або вона закінчується великою війною як Друга Світова чи бомбардування Косово військами НАТО. 

Взагалі то політичні процеси у світі ,тісно пов'язані як конвективні процеси в атмосфері. Де прогнози не завжди справжуються але цілком допустимі. 

Вирахувати що буде після ленінської "іскри" не так вже і важко. Друга Світова та розпад СРСР. Ні багато ні мало. 

Все це не слід оцінювати як - добре чи погано. Тут головне - кому добре а кому погано. Бо сумарна агресивність людства ,яке живе в умовах стресу від природніх змін ,в природі, нікуди не дінеться. Проте вона трансформується в глобальні відкладені загрози - ядерного стримування.

Тому слід критично дивитись тільки тим хто сам собі затіває революції та думати про їх наслідки,в близкому та далекому майбутньому.

Вважаю - всі ці процеси- напруження в суспільстві ,які підігріваються ззовні,щоб збурити народ,в часи стресів від змін погоди та сезону ,можливо чітко регулювати,якщо не підпускати до них різних провокаторів та істероїдів.

Моделлю може бути обична сім'я,де по різному виходять зі стресів погоди. Хтось - тепліще одягається,п'є солодкий чай та йде в кіно,з щасливим кінцем,дарить дружині квіти, а якщо в неї стрес і вона обзивається -лайном, м'яко опонує їй - даючи можливість викинути адреналін через биття чашок\вікон.дверей тощо. А можна відреагувати як повний істероїд і на вибиті двері -відреагувати - петлею на шиї чи вибитим дружині оком.

Як завжди ,восени ,ми з дружиною "розводисмося",я важко переживаю, трохи пиячу, а потім все забувається. Проте я чітко розумію що все залежить від мене. Що ні вона ні я ,ні - ми ,ні в чому не винні. Тому ми страждаємо і чекаємо коли воно скінчиться. В сльозах та соплях. 

Точнісінько те саме твориться і в країні. Тектонічні плити,раптово,зміщуються,землетрус, переляк,гвалт, потім - відбудова та похорони мертвих.

В світі все -ще глобальніше. Мільйони  жертв,брехня ,замовчування тощо. Вина тому - не люди. Вина - наші реакції.

Краще випити пляшку горілки та купити дружині квіти ,наплювавши на образи\хто б говорив!\ ніж втратити все.

Краще віддати шмат території - ніж втратити все. Але не все так просто. Ми нижчі цього. 

На порятунок нам прийде -кібернетика. Всі ці процеси легко розібрати на компоненти та ,домовившись, вилучити ту деталь що заважає склеїти чи врятувати ціле. Щоб не втратити - все.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma