Enigma Enigma

Sergiy Parhomenko

2021-09-22 10:41:33 eye-2 3311   — comment 0

Остапенко Анатолій — аферист чи печерський псевдоактивіст? Епізод другий: інфа

Останнім часом наш суспільний лад відзначився такими основними двома тенденціями. Громадянина визискує, себто експлатує, держава, і також це роблять інші — більш спритні — громадяни, можна сказати, такі собі ділки. 

Минулого разу цей ресурс розповів про одну неоднозначну особу, як Остапенко Анатолій.

АНАТОЛІЙ ОСТАПЕНКО — ВІРТУОЗ КВАРТИРНИХ АФЕР ЧИ ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ З ПЕЧЕРСЬКА?

http://vyboranema.in.ua/vsi-zapysy/anatolij-ostapenko-virtuoz-kvartirnih-afer-chi-gromadskij-aktivist-z-pecherska/embed/#?secret=WInK3jSF3w

Він не є Народним депутатом України, як його тезко — Остапенко Анатолій Дмитрович.

Проте, на київському Печерську особа Остапенка є настільки ж відома, як і неоднозначна.

В публічній царині… Ні, в царині псевдоінформаційної керованості Остапенко Анатолій є антикорупціонером, громадським активістом, адміністратором кількох груп в Соціальній мережі Фейсбук. 
Втім, відомо, що адміністратором груп на Фейсбук Остапенко став, щойно звідти вичавив кількох «старих» адмінів, зокрема, Кльопу Олега. Минулого разу про це розповів у минулому член Громради Петренко Юрій тут

ЦЕ так зачепило нашого «героя», що він — Остапенко — проти активіста з репутацією, яким є Петренко, розродився кількома гнівними постами в контрольованих та напівконтрольованих групах. Втім, не заперечив правдивості коментаря Петренко Юрія. 
Щоб вже остаточно поставити крапку в історії про, так би мовити, «віджим»-крадіжку груп на Фейсбук, довелося розшукати адміністратора груп «1551 Контроль за Владою» та «Печерський район без цензури» Олега Кльопу. 

Ось його інтерв’ю ресурсу vyboranema.in.ua та Ютуб-каналу «Правда Рудича»

Після віджиму цих двох Фейсбук-груп, фігурант цієї історії отримав певний дармовий ресурс для поширення власного впливу на потрібних людей. 

В чому ж саме полягав цей вплив? Минулого разу ми розповідали про тих бідолаг, яким не пощастило перетнутися з Печерським псевдо-активістом Остапенком.

https://enigma.ua/articles/anatoliy-ostapenko-virtuoz-kvartirnikh-afer-chi-gromadskiy-aktivist-z-pecherska

Та насьогодні в орбіту полювання пана Остапенка потрапили голови комітетів мікрорайонів органів самоорганізації населення (КМ ОСН). Саме ці організації надають консультативну допомогу киянам. Грошей з людей не беруть, отримують допомогу з бюджету. 
На голів ОСНів Печерського району Анатолій Остапенко виходив, як правило, у два етапи. Спершу, пропонував його ввести до керівництва, зробити заступником голови КМ ОСН. Та коли отримував відмову, як от, через те, що не є мешканцем району, переходив у наступ. 

Спілкуючись з керівниками, які мали певний життєвий досвід, герой цього матеріалу якось зумисно чи мимоволі, що називається, хамив людині через її вік. 

Природньо, що такі комунікативні  «напрацьовки» просто шокували візаві і всіляко відштовхували від співрозмовника. Як правило, в орбіту інтересів псевдодіяча потрапляли заслужені люди.

От приміром, Надія Василівна Мудренок. Вона знана не лише в Києві та Україні, а й в лантагах ФРН. Відома, як дяч антифашистського руху, в’язень нацистських таборів. 

І от у пані Надії, печерський «парія» намагався дізнатися дані про киян — в’ язнів концтаборів. Окрім шоку у заслуженої антифашистки пасажі пана Остапенка нічого іншого не викликали.

А історія з викиданням мамы трирічної доньки та її дитини з власної квартири, яку переглянули глядачі відомої телепередачі «Стосується кожного», 

довершила загальну картину негативного сприйняття цього панка в очах відомої антифашистки, в’язня концтаборів, голови КМ ОСН «ЗЛАГОДА» Надії Василівни Мудренок.

«О часы, о нравы!», — промовляв древній Цицерон. 

Колись київські хронікери згадуватимуть наші теперішні часи. І від нас залежить, чи буде названо нашу сучасну пору добою Надії Мудренок, в якій проживав дрібний квартирний аферист, про якого нащадки навіть не матимуть прізвища на згадку, адже зло варте забуття. 

Далі буде!

vyboranema.in.ua

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma