Enigma Enigma

Юрко Антоняк

2019-10-02 19:36:25 eye-2 401   — comment 2

ОУН(Б): Не дозволимо узаконити «формулу капітуляції»!

Після того, як українська сторона підписала так звану «формулу Штайнмаєра» під час зустрічі у Мінську, у нас не залишилося жодних ілюзій щодо того, чи нова влада здатна претендувати на якусь суб’єктність в міжнародних перемовинах.  Адже Росія, давши згоду на проведення саміту «нормандської четвірки» на рівні глав держав, де факто дала зрозуміти, що змогла дотиснути українську сторону й змусила прийняти свої умови. 

Нова українська влада потрапила в пастку, з якої їй буде дуже складно вилізти. Президент, уряд і парламент поки не здатні адекватно реагувати на дії держави-агресора. І тому настає час для дії з боку громадянського суспільства. 

Тому Організація українських націоналістів (бандерівців) закликає українське суспільство та представників українства за кордоном змобілізуватися і бути дати готовими дати рішучу відсіч спробам узаконити капітуляцію. 

Адже просування «формули капітуляції», як би вона не називалася – формула Штайнмаєра чи ще якось – це шлях до окупації всієї України, до тисяч нових жертв і мільйонів нових емігрантів.

Провід ОУН (б)

02.10.2019

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma