Enigma Enigma

Ігор Бердніков

2019-10-25 12:22:05 eye-2 2565   — comment 0

Оздоровчий комплекс на Київщині незаконно переписали на донеччанина по документах, які залишилися в ДНР

Cуд наклав арешт на спортивно-оздоровчий комплекс «Смерекова хата» у с. Бузова, вул. Садовського 1-б. Про це свідчить ухвала Києво-Святошинського райсуду Київської області.

Відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Ворошилівського районного управління юстиції у м. Донецьку.

На підставі рішення суду від 27 лютого 2013 р. це приміщення належало Києво-Святошинському виробничому управлінню житлово-комунального господарства Києво-Святошинської райради.

Але згодом з реєстру нерухомості стало відомо, що у липні 2014 року власником комунального майна зареєстрований мешканець Донецька – Кочетков Михайло Володимирович. Право власності оформили за рішенням Тельмановського районного суду Донецької області від 25.06.2014.

Як стверджує прокурор, оформлення майна у приватну власність відбулося з грубими порушеннями, а також здійснено поза територіальною юрисдикцією управління Державної реєстраційної служби.

Директор Києво-Святошинському виробничому управлінню житлово-комунального господарства повідомив, що його підприємство ніхто не повідомив про розгляд справи у Тельманівському райсуді.

Крім того, рішення Тельманівсього райсуду, на підставі якого сталася зміна власника, у реєстрі судових рішень відсутнє. З офіційного сайту Тельманівського райсуду Донецької вбачається, що роботу цього суду припинено у зв’язку з бойовими діями в регіоні. Таким чином, на даний час неможливо витребувати копію вищевказаного рішення суду.

У відділі держреєстрації майнових прав Головного управління юстиції у Донецькій області повідомили, що що всі архівні справи Ворошиловського районного управління юстиції залишились на окупованій території.

З реєстру судових рішень відомо, що раніше на місці комплексу «Смерекова хата» був піонерський табір «Корчагінець» з земельною ділянкою 4,64 га землі. У 2000 році Києво-Святошинське виробниче управління ЖКГ передало піонерський табір в оренду МПП «Гринь».

Далі орендар збудував тут без дозволу готель, спортзал, кафе, баню та ін., що ввійшло до складу комплексу «Смерекова хата». Фірма намагалася оформити цей об’єкт собі у власність, але у 2010 році його визнано самочинним будівництвом. У 2012 році суд зобов’язав МПБП «Грань» знести комплекс «Смерекова хата». Але об’єкт не знесли і він не був ніким оформлений у власність. У 2013 році суд визнав його власністю землекористувача – Києво-Святошинського ВУЖКГ.

Але попри те, що комплекс з 2013 року перейшов у комунальну власність, фактично його продовжував використовувати під ресторан колишній орендар МПБП «Грань», який чинив перешкоди комунальникам у користуванні майном.

У зв’язку з цим Києво-Святошинського ВУЖКГ мусило подавати до суду на МПБП «Грань». 24 лютого 2015 р. Госпсуд Київської області зобов’язав фірму звільнити землю і приміщення.

Власниками МПБП «Грань» є Степан Погребняк, Василь Щебетюк, Петро Голодрига, Надія Круль.

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma