Enigma Enigma

Сергій Григорович

2021-09-19 12:38:34 eye-2 4489   — comment 6

Пане Порошенко, от кого мені роздурачковувати?

 

 
Відкритий лист Петру Олексійовичу Порошенко.
Частина перша.
Мене дотепер не кидає думка що Ви самі теж  не в курсах того, що твориться навколо. 
Кожен раз не втомлююсь повторювати, що я НЕ відношуся до Вас погано, як до ворога. 
Я відношуся дуже погано до ваших амбіцій зайнятий знову першу посаду в державі. 
Пане Порошенко вас обманюють, просто щоб смоктати з Вас гроші, це - нереально. 
І таке нереальне цілепокладання завдає величезної шкоди патріотичному руху України вже багато років.  Шкоди величезної! 
Не лякайтеся від наступної фрази. Вас особисто навіть перший раз НЕ ОБИРАЛИ президентом України. Вас просто обрали як погоджену коаліцією основних політичних сил Майдану кандидатуру. І вас навіть не було у лідерах однієї з цих сил. 
Розумні люди тоді вирішили, що у той скрутний час крихкій державності потрібна була людина з великим колом довірених осіб, великий бізнесмен, з великим досвідом у коридорах влади, з міжнародними зв'язками.  
Дякуємо вам що Ви тоді взяли на себе цей досить таки важкий тягар. Але ДЕЯКЕ найближче оточення, яке просто заробляє на Вас, біля Вас,... заплутало, навіяло Вам, що Ви є "великий Гетьман". Це не так і це просто і прямо видно за результатами виборів-2019 де Вас НЕ підтримала більшість трендових, патріотичних, майданних сил. Та Ви й полаялись з майже усіма ними.  Наближеним просто дуже вигідно вірити  у "великого Гетьмана", особисто, на кишеню вигідно.
І медіа-обслуга буде Вас переконувати, що "є ще шанс", що "ось-ось станеться якесь диво", "можливо станеться", що є "чарівна схема", "станеться форс-мажор",... просто щоб як можна довше доїти вас на гроші. Ви ж миляардер! Вас шахраям можна доїти і доїти улесливими дорачкізмами. 

Як же я хочу це Вам сьогодні це продемонструвати? Ви ж знаєте, я вмію продемонструвати...  Я вже ініціював і ми добилися касування шахрайських антинародних нісенітних законів і міністерських наказів від вашого оточення. 

Так куди? Давайте прямо не затягувати. До справи. Все ж таки, ще досить-таки багато порядних патріотичних людей, які думають, що саме через Вас, з Вами на чолі лежить шлях до перемоги патріотів в Україні.  
Але більшість громадян України так не думають. Ви все це прямо бачите за результатами рейтингів і виборів. 
Як так стається? Вас найближчі лизуни переконують що просто більшість "помиляється", "обманута"... 
Але тут справа не в цій більшості, річ у тому, ЗВІДКІЛЯ ВЗЯЛАСЯ ОТА МЕНШІСТЬ, що ще ДОСИ вірить, що можна вас обрати в президенти. 
Є така думка, що ТО, просто, - масово обмануті люди, обмануті медіа-шахраями, Вашими особистими кишеньковими медіа-шахраями. 

От давайте візьмемо таке ще свіженьке. Я одразу перепрошую, що зачеплю події, пов'язані у вас з неприємностями, з нападом зеленкою, вірніше події, які цьому передували. Стосовно саме нападу, - я Вам щиро співчуваю.  

От уявіть собі щось мені бемцнуло,... майже через місяць,... захотів я подивитися,... а як же висвітлювали події Дня відновлення Незалежності телеканали, які пов'язані з Вами??? Так м'яко скажімо, - пов'язані. Стаття для роздумів не про сам захід, а про те, що цей захід показує про політиків і їх манери, стиль, методи. Просто концентрований демонстраційний згусток. Про олігархічні ЗМІ, про їх невидану брехливу оглуплюючу міць. 

Загуглив я, пошукав і є, ось є трансляція, телеканал "Прямий". 
Подивився помотав я, і Ви знаєте,.. МЕНІ НАЧЕ ЗАКЛЯКЛО... Ви знаєте, я був на цій події. Я дивився  нормальну трансляцію іншого каналу. .... А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ЩО ВСЕ БУЛО ВЗАГАЛІ "НЕ ТАК"! У світі кривих дзеркал "Прямого" каналу. В реальності на МАРШІ ЗАХИСНИКІВ чи ХОДІ ВЕТЕРАНІВ десь в наприкінці колони після нескінченого моря коробок (60) ветеранів по областях, по батальонах, бригадах, громадських організаціях, ... пройшла і група очолювана Вами з Вашими соратниками і друзями з минулої владної команди. Ваша коробочка була дуже файна, нарядна, солідна, красива, урочиста, з шанованими людьми...  Аллллле,... Ви знаєте яка проблема? Чому мені заклякло і стало  неприємно і навіть страшно за багатьох з цих людей? Телеканал "Прямий" показав все так, наче всі ці люди брали участь в якомусь шахрайському піп-шоу ряджених фріків ... Телеканал трансляцію показав так, НАЧЕ ваша коробочка очолювала колону і він показував МАЙЖЕ ТІЛЬКИ ЇЇ ! Наче всіх інших, реально ветеранів війни, просто і не існувало, або наче вони були "на підтанцьовці". 
Наче величезна хода ветеранів і захисників вітчизни, це просто було як би "заходом Петра Олексійовича" Порошенка з друзями і наближеними. Всього величезного маршу ветеранів до Порошенка і після Порошенка наче і не існувало !!! 


Якось так приблизно і казали  "перед ним люди,... за ним люди, а в центрі йде Порошенко". Зрозуміло що владна команда Ваших часів, коли були самі криваві події гібридної війни, мала право йти в колоні ветеранів війни. 
Але телеканал "Прямий" примудрився все це піднести так начебто,  ось головна подія це, - хода людей  минулої влади, ... а ветерани .... вони просто коробочку роблять, забезпечують охоронний периметр. 

Ось головна хода коробочки трьох-п'яти сотень людей з Порошенком на чолі, а всі інші ... більше 20-30 ТИСЯЧ начебто нікого і не цікавлять взагалі. Наче вони всі є симпатиками Порошенка і наче вони прийшли на його особистий захід. Отакий великий лідер Петро Олексійович !!! Отаку канал зробив картинку, коли на загальному заході пройшла,  гарна, але просто одна з коробочок друзів і соратників Порошенка ... Ну добре у більшості людей які подивилися криву трансляцію "Прямого" каналу буде ВРАЖЕННЯ, що Петро Олексійович має величезну підтримку, робить ходу на 30 тисяч людей центром Києва, на противагу чинній владі України.  Але таке уявлення-фантазія може існувати тільки в кишенькові секті. Одначе їм вже ВСЕ ОДНО, ХТОСЬ, КОЛИСЬ, СКАЖЕ ЩО БУЛО НАСПРАВДІ. І як їх задурачкували викривленою шахрайською трансляцією. Що тоді люди подумають про вас особисто Петро Олексійович і про ваш приятелів однодумців соратників, які стояли поруч??? 
 Оскільки абсолютно не під'ємно було показувати багато цивільних осіб з Порошенком, які не брали участь у бойових діях (з ветеранами в охоронному периметрі коробочки) як "марш ветеранів" чи "захисників". Криво-прямий телеканал навіть змінив назву заходу! У всіх це був "Марш захисників", а в них це був вже перейменований  "Марш патріотів",  щоб найближче цивільне оточення Порошенка виглядало вже, як центральні особи заходу. 
 
 А як, Петро Олексійович, хто не з ваших симпатиків, хто був на заході, подивиться таку шахрайську трансляцію? Це просто, не то що консервація, це навіть якесь бетонування і поширення Вашого антирейтингу. 
Це просто кидає брудну тінь і на Вас особисто, і на шанованих людей у Вашому оточенні,... це брутально гидко і жахливо. 

Про вас особисто Петро Олексійович, я не знаю вже що й думати. Це важко собі уявити, але я припускаю, що Ви просто дуже зайняті іншими справами, а вони, ваші медіа-шулери і Вам створюють таку картинку "псевдо-реальності", що начебто значить Порошенко -  главний в країні Гетьман-вождь,... а все навкруги нього, - "одні спереду, інші позаду, треті по боках" !!! 
Я ж думаю що у вас в родині саме і дивляться якийсь такий "прямий" канал? (Бо на Вашому особистому YouTube каналі висить саме ця  трансляція "криво-пряма". І на "5 каналі")  А там реально - така картинка. А потім Ви претеся на вибори з 60 відсотків антирейтингу. І розумні люди не можуть вже собі уявити нічого іншого, ніж те, що Ви просто - технічний кандидат у Зеленського на виборах ... Ну або, Вас просто зовсім задурачкували лестощами/обманом і доять на медіа-гроші як корівку. Я особисто не уявляю що інше думати. Навіщо інакше у 19-му році, коли вам були добре відомі усі соціології по виборах, замість того щоб зробити, щоб якийсь товариш був при владі, ви зробили щоб Ваші особисті недруги були при владі, за Вашу особисту безнадійну спробу обратися за допомогою навіяного, уявного чуда-чудесного. 
А уявити собі, що Ви просто отакий уперто-самозакоханий.... то мабуть - саме страшне з усіх варіантів. 

Ось нормальні трансляції загального заходу:
https://www.youtube.com/results?search_query=УКРАЇНА+МАРШ+ЗАХИСНИКІВ+21    
Ось трансляція 4 каналу:
https://www.youtube.com/watch?v=p2liUr_-zvw&t=10975s 

Ось Порошенко-центричні виверти  каналів Порошенка (те саме).
https://www.youtube.com/watch?v=_6fBZoDEXX0  
https://www.youtube.com/watch?v=2RWN3z9qFaE 

Такі недешеві підробки це, реально, - шлях до якогось політичного самогубства, при чому разом з друзями. 
Так же просто плодять тих у кого буде до вас огида, призира. І наплодили вже багато. І до всіх Ваших людей-симпатиків стає у суспільства отаке відношення. Це взагалі не питання там, - патріот, чи - не патріот. 
І ваші люди у відповідь, не розуміючи причини, теж озлоблюються, починають ненавидіти всіх інших українців. 
Оце що я пишу, воно читається як якась маячня,... якби ми все це не бачили декілька років перед своїми очима наочно. 
Як патріоти України стають україно-ненависниками і ненавидять 80 відсотків своїх співгромадян. 
От така справжня ціна таких медіа-фокусів з Вашої кишеньки. От така ціна олигархізму, який хотів виглядати добрим і неолігархічним. Ваші медіа-шахраї просто Вашим прихильникам зробили тут якийсь сюр-Місяць навіяних нісенітниць про Ваш уявний гетьманат. Так можна, може, одного з десяти задурачкувати, але інші 90% будуть дивитися на Вас як на кого ? Здогадуєтеся? 

PS: Спитали про назву, - "кого роздурачковувати", ...  
 - чи глядачів прямо-криво каналу, 
 - чи самого Петра Олексійовича. 

ВИРІШИВ НАПИСАТИ ОДРАЗУ ДВІ ЧАСТИНИ. Такий мерзенний матеріал, що не хочеться до нього більше повертатись. Така собі маленька фокус-група з двох мене. Першу частину я написав не зовсім професійно, як сторонній емоційний спостерігач, як проста людина зі сторони, яка наче не знає тонкощів сьогоднішніх баталій і стану вкрадених у народу олігархічних ЗМІ.  Але ж ви розумієте,... я поки писав, я заглядав  туди-сюди і передивився купку сайтів, сторінок. Потім, щоб в чомусь не помилитися, ще щось повторно уважно передивився. І другу маленьку частину напишу більш компетентно і офіційно постараюся зовсім коротко. 

ДРУГА ЧАСТИНКА.

У першому обивательському погляді я майже ні в чому не помилився. Але ви розумієте, я спочатку промотав у відео мимохідь місцями початок-стояння-чекання... А виявляється, що у "прямій" трансляції маршу, стояння і чекання то і був саме майже весь марш з шестидесяти однієї коробки ветеранів, громадських організацій і об'єднань...Його просто канали-порошенківці не показували. 
МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ БУДЕ ЦІКАВО, ДВА ПОГЛЯДИ: ЛЮДИНИ ЯКА МИМОХІТЬ ПОБАЧИЛА НЕПОДОБСТВО, І ТЕ ЯК ЦЕ ВСЕ ОФІЦІЙНО ВИГЛЯДАЄ. А виглядає офіційно все це значно-значно гірше і навіть тривожно для країни.

Цей марш є стислим і прозорим ескізом усієї політичної ситуації в країні. 

Марш, точніше, офіційно "Марш Захисників України 2021" почали організовувати ще в травні. Організаторами виступили громадські організації і об'єднання: 
https://www.facebook.com/events/753909311903436/?active_tab=about  
На жаль, на початку там організацій прямо пов'язаних з Порошенко, здається не було.
Ветеранські організації з усієї України збиралися, затверджували правила участі, щоб не було розбрату,... 

Все це є, і їх засідання є на сторінці заходу.
https://www.facebook.com/events/753909311903436/?active_tab=discussion  
Учасники погодили правила і принципи, схему збору, шикування і проходу Хрещатиком.
Останні дві коробки 62 і 63 це пов'язані з Петром Порошенком громадські організації (як мінімум вони у головних матеріалах заявляють саме про підтримку Порошенка). 

Вони зібралися і вишукалися окремо від всіх інших біля станції метро Університет до Володимирської так щоб всі стартували-проходили повз них на перехресті (жовтим на картинці). 
Я вдруге передивився цю "пряму" трансляцію. Її вели разом паралельно телеканали пов'язані, чи дуже дружні з Порошенком : Прямий, Перший, 5 канал, Еспресо TV. Всі ці трансляції є на Ютубі, сама детальна у "Прямого". 
Отож, починається марш захисників України 2021. Ведучі цих каналів з самого початку називають його інакше "Марш патріотів" (хоча всі учасники підписували документи заходу). Потім я зрозумів (моя суб'єктивна точка зору) що це було зроблено спеціально щоб дезінформувати людей, щоб вони не зрозуміли, що Порошенко просто приймає участь 62, 63-ою коробками (загонами) у загальному заході організованому не його організаціями. Всі ці телеканали не показують фактично Марш. Вони показують його скритно для проформи з висоти пташиного польоту. Так, щоб всі коробки ветеранів виглядали, як такі що стоять, щоб було не розібрати, не те що там - лозунги, а навіть прапори не видно які в "чужих" інших коробках. Всі ці 61-а коробка ветеранів від усіх областей України і від  громадських організацій були так показані наче люди стоять дуже-дуже здалеку групи виглядали малесенькими з неба, наче вони не йдуть вже на Марші захисників, а наче стоять в очікуванні початку ходи Порошенка. З Хрещатика ці телеканали марш нормально не показували і не коментували хто йде зараз Хрещатиком. Крупним планом тільки пару раз показали дітей, начебто все це були не справжні підготовчі проходи.  А протягом майже всього маршу брали інтерв'ю у обраних наближених чи приятелів Порошенка.
62 і 63-й коробкам довелося чекати довго... до кінця як останнім. У соцмережах вже є коментарі, що начебто їх хтось штучно затримував, щоб шкодити Порошенко. 
Ці дві коробки сформували громадські організації ГО "Res_Publica. Брати по Зброї" та ГО "Справа Громад" (*) :
https://www.facebook.com/bratypozbroi/   
https://spgr.org.ua/  
Коли в самому кінці маршу ці дві колони після довгого-довгого очікування почали рушати (за хвилину до цього в голову коробки 62 став Порошенко з дружиною), телеканали Порошенка сказали що "ось починається рух головної колони", "ось вже пішли ветерани і волонтери". Це був прямий нахабний обман телеглядачів. Далі, як я описав у першій частині, телеканали Порошенка просто показували ходу Порошенка на всьому протязі у коробці "охоронців-ветеранів".  Майже наприкінці були якісь дивакуваті заяви Порошенка біля меморіалу Небесної сотні, що героя Ярослава Журавля посмертно нагородженого орденом України треба нагородити іншим орденом (якийсь тролінг державних інституцій).

Жах ситуації полягає в тому, що і сам по собі Марш захисників вже три роки відділений від головного офіційного Параду України на День Незалежності,... так ще й Порошенко отакими хитрощами і  "неофіційно-прихованою" участю  зі своїми симпатиками, активістами  і соратниками відділяється від усіх інших ветеранів і захисників України. 
Його телеканали просто неправдою і перекрученнями принижують і приховують масштаби ветеранського руху в Україні, навіть неприкритою брехнею на отаких відкритих ветеранських заходах. 

У мене з голови не виходить,... це просто видається як візитна картка  телеканалів Порошенка що після того, як пройшла 61 коробка/загін ветеранів,... рушає 62-га з Порошенком,  вони кажуть "починається рух головної колони". Це просто якось гнійно-ганебно. Навіть просто дуже прикро за людей які стояли поруч з Порошенком під цим жахливим потоком лізоблюдской брехні, я вже не кажу про основну масу ветеранів з усієї країни, яких начебто для каналів Порошенка не існує.
https://www.youtube.com/watch?v=_6fBZoDEXX0&t=3813s  (1:03:33 ч.м.с)
Одна справа якимось операторськими хитрощами (як стати останніми, а глядачі бачать кінець колони і йдуть за колоною як "твої")  показувати про "все своє підкреслено хороше", а інша справа просто  брехати, причому на святі для України речі, про ветеранський рух, наче його і не існує зовсім, окрім як в оточенні Порошенка. І це звіхнута брехня при раскладі 60/2 чи 30/2 всеукраїнських ветеранів до "Порошенківських" на заході.

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram канал Enigma